Uzm. Dr. Sibel Polat, Antalya, Göğüs Hastalıkları

Uzm. Dr. Sibel Polat

Göğüs Hastalıkları - Antalya

Astım, Tüberküloz, Allerji

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Serik Belek Turizm Yolu 1. Km.  Serik, Antalya
Aspendos Anadolu Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Sibel Polat Kimdir?

Uzm.Dr Sibel Polat, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise,  yine aynı fakülte'de tamamlayarak Göğüs Hastalıkları uzmanı olmuştur. 

Mesleki çalışmalarına Aspendos Anadolu Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • KARADENIZ TEKNIK ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

Hobiler

 • Bisiklet sürmek
 • Kitap okumak
 • Sinema

Anlaşmalı Kurumlar

 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Sibel Polat tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Sibel Polat kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. S Polat ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sibel Polat için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. S Polat şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Sibel Polat ile anlaşmalı?

Sibel Polat ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , YapıKredi Sigorta , Ray Sigorta , Ege(Euro) Sigorta , Hdi Sigorta , Eureko Sigorta , SGK , Türkiye İş Bankası , Halkbank , Şekerbank , Emlakbank , T. Sına Kalkınma Bankası , Milli Reasürans T.A.Ş , Vakıfbank , Akbank , Promed , TC Merkez Bankası , PTT Mensupları , BORSA İSTANBUL TÜYAP TÜM FUARCILIK A.Ş. , TOBB İTO , TBMM ESBANK İNTER PARTNER ASİSTANS CGM , TÜRKİYE ANKARA SİGORTA A.Ş. , TAKASBANK , Medlab , Ziraat Bankası , TÜBİTAK , CompuGroup Medical (CGM) , Garanti Bankası , Aselsan , Tai , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , IPA , isviçre , İlksan (ilkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı) , Özel Sigortaların Tümü , Türkiye Büyük Millet Meclisi ( TBMM) , Genel Yaşam )

Uzm. Dr. Sibel Polat nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Sibel Polat Aspendos Anadolu Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Sibel Polat hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Sibel Polat Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır. Ağır koah, Alerji tanı ve tedavileri, Astım Tanı ve Tedavisi, Bronşit tanı ve tedavi, Nefes Darlığı Tanı ve Tedavisi, Zatürre tanı ve tedavi alanlarında hizmet veriyor ve Astım, Tüberküloz, Allerji, Bronşit, Genel Göğüs Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Sibel Polat için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Sibel Polat muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sibel Polat hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. S Polat ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Sibel Polat hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. S Polat hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.