Uzm. Dr. Sibel Gürbüz, Samsun, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Sibel Gürbüz

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Samsun

Beslenme, Aritmi, Amipli Dizanteri

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Yeni Mah. Şehit Mesut Birinci Cad.No:85   Canik, Samsun
Medicana Samsun

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Sibel Gürbüz Hakkında

Sibel Gürbüz Kimdir?

Uzm. Dr. Sibel GÜRBÜZ Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi' nde başladığı tıp eğitimini 2004 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2010 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında 2010- 2012 yılları arasında Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, 2012-2013 yılları arasında İstanbul Özel Tıp Merkezi gibi bir çok hastane de görev yapmış olan Uzm. Dr. Sibel GÜRBÜZ 2013 yılından beri mesleki çalışmalarına Medicana Samsun Hastanesi' nde devam etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Sibel Gürbüz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Sibel Gürbüz kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. S Gürbüz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sibel Gürbüz için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. S Gürbüz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sibel Gürbüz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Sibel Gürbüz Medicana Samsun bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Sibel Gürbüz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Sibel Gürbüz Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır. Çocuk beslenme, Çocuk beslenme bozuklukları, Çocuk beslenme bozuklukları izleme, Çocuklarda egzema, Yenidoğan işitme taraması, Çocukta gelişimi izleme, Aşı takvimi, Head-up tilt testi, Kalp derinliklerinin kapalı yöntemle kapatılması, Büyüme takibi alanlarında hizmet veriyor ve Beslenme, Aritmi, Amipli Dizanteri, Akut Poststreptokokkal Glomerulonefrit, Aşılama Ve Bağışıklama hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Sibel Gürbüz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Sibel Gürbüz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sibel Gürbüz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. S Gürbüz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Sibel Gürbüz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. S Gürbüz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.