Uzm. Dr. Şeyma Özen, İzmir, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Uzm. Dr. Şeyma Özen

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - İzmir

Prp (Platelet Rich Plasma), Hacamat Tedavisi, Ozon Tedavisi

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Kibar, Eski İzmir Cd. No:425, 35120  Karabağlar, İzmir
Özel Hatay Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Şeyma Özen Hakkında

Şeyma Özen Kimdir?

Uzm. Dr. Şeyma Özen, 1978 yılında Balıkesir'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi Kliniği'nde tamamlamış ve 2008 yılında Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Doktoru olmuştur.

Çorlu Devlet Hastanesi, Çorlu Özel Reyap Hastanesi, Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi gibi kurumlarda hasta kabulü yapmış olan Uzm. Dr. Şeyma Özen mesleki çalışmalarına şu an İzmir'de bulunan Özel Hatay Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ISTANBUL EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Şeyma Özen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Şeyma Özen kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. � Özen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Şeyma Özen için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. � Özen şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Şeyma Özen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Şeyma Özen Özel Hatay Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Şeyma Özen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Şeyma Özen Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, uzmanıdır. Siyatik tedavisi, Prp tedavisi, Ozon Terapi, Ozon, Kupa Tedavisi, Akupunktur Tedavisi, Yüz Felci Tedavisi, Topuk Ağrısı, Skolyoz tedavisi, Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Prp (Platelet Rich Plasma), Hacamat Tedavisi, Ozon Tedavisi, Akupunktur, Omurilik Sorunları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Şeyma Özen için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Şeyma Özen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Şeyma Özen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. � Özen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Şeyma Özen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. � Özen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.