Uzm. Dr. Serap Kirkiz

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Serap Kirkiz Hakkında

Serap Kirkiz Kimdir?

Uzm. Dr. Serap Kirkiz, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Serap Kirkiz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 17.06.2010)
  • Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 17.06.2010)
  • Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 17.06.2010)

Serap Kirkiz Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Serap Kirkiz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Serap Kirkiz kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. S Kirkiz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Serap Kirkiz için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. S Kirkiz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Serap Kirkiz ile anlaşmalı?
Serap Kirkiz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Serap Kirkiz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Serap Kirkiz T.c.sağlık Bakanlığı Van Kamu Hastaneleri Birliği Sağlık Bilimleri Üni.van Eğit. Ve Araş.hastanesiVan İpekyolu Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Serap Kirkiz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Serap Kirkiz Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Serap Kirkiz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Serap Kirkiz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Serap Kirkiz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. S Kirkiz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Serap Kirkiz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. S Kirkiz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.