Uzm. Dr. Serap Akçalı Duru

Göğüs Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Ziraat, İrfan Baştuğ Cad., 06110 Altındağ/Ankara  Ankara
Ankara Dişkapi Yildirim Beyazit Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Serap Akçalı Duru Hakkında

Serap Akçalı Duru Kimdir?

Uzm. Dr. Serap Akçalı Duru, Göğüs Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Serap Akçalı Duru, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 01.07.2004)

Serap Akçalı Duru Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Serap Akçalı Duru tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Serap Akçalı Duru kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. S Akçalı Duru ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Serap Akçalı Duru için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. S Akçalı Duru şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Serap Akçalı Duru ile anlaşmalı?
Serap Akçalı Duru kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Serap Akçalı Duru nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Serap Akçalı Duru Ankara Dişkapi Yildirim Beyazit Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Serap Akçalı Duru hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Serap Akçalı Duru Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Serap Akçalı Duru için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Serap Akçalı Duru muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Serap Akçalı Duru hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. S Akçalı Duru ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Serap Akçalı Duru hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. S Akçalı Duru hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.