Uzm. Dr. Selma Akdeniz Oskay

Kardiyoloji - İzmir
4.9

Aritmi, Kalp Ritim Bozuklukları tanı ve tedavisi (EPS, Ablasyon), Kalp Yetmezliği

4.9

“Cok ilgili ve hastaya yaklasimi son derece profesyonel. Durumumu sabirla ve ilgiliyle bana anlatti. ...” Devamı

Uzm. Dr. Selma Akdeniz Oskay

Dr. Selma Akdeniz  Oskay kimdir?

1981   yılında  Kırşehir' de doğdum. Orta öğretim ilk kısmını Kırşehir H.F.E Anadolu Lisesi’nde Özel Kırşehir Koleji lise bölümünü burslu olarak  okul  ikincisi olarak tamamlamadım. Dokuz  Eylül  Tıp  Fakültesi’nden 86.5  diploma  puanı  ile mezun olduktan sonra Tıpta Uzmanlık  Sınavı’nda ikinci tercihim olan Dokuz Eylül üniversitesi   Kardiyoloji  Bölümü’ne   ilk 100 içinde girmeye  hak  kazandım.

Tıp  fakültesi  ikinci sınfta kardiyolog  dördüncü sınıfta ise elektrofiyolog kardiyolog   yani  aritmi uzmanı olmaya  kesin karar vermiştim. Dördüncü sınıftan itibaren yaz  tatili  dönemlerinde bile    üniversitenin koroner  anjiyo  salonunda  elektrofizyoloji  ve ablasyon işlemlerine gözlemci olarak katıldım. Kardiyoloji  ihstisasım  süresince kalp ritim bozuklukları  ve tedavileri üzerine olan ilgim  daha  çok  arttı. 2011  yılında   Kardiyoloji   eğitimimi    tamamlayıp  zorunlu  hizmet için  çektiğim kura  sonucu  Ağrı Merkez  Devlet   Hastanesi’ne atandım.   Ağrı ‘da geçirdiğim   500  günlük süreçte   çok iyi dostlar  edindim. O günler ve  oradaki çalışma deneyiminin bana çok değerli şeyler kattı.  Ağrı ‘da çalıştığım dönemde de  her  fırsatta (  her izin döneminde )  soluğu  Dokuz  Eylül  katater  salonunda  ablasyon işlemlerini izleyerek aldım. Zorunlu  hizmetimi  bitirdikten sonra  Özel Akut   Kalp Damar  Hastanesi’nde   tam zamanlı  kardiyoloji uzmanı olarak çalışmaya  başladım. 2013  - 2018  yılları  arasında  yurtdışında  özellikle Fransa  ,  Hollanda ,  Almanya  ve Belçika’da olmak  üzere elektrofizyoloji  -   ablasyon   ,  aritmi  ve atriyal  fibrilasyon tedavi  yöntemleri  ,  kalp  pilleri , şok bazlı  kalp  pilleri  ve kardiyak  resenkronizasyon bazlı  kalp  pilleri   takılması  ve hasta  izlem  protokollerine  dair  birçok   eğitim aldım. Bu  anlanlarda klinik   gözlemci   olarak  çalıştım ve   gerekli  sertifikasyon  programlarımı tamamladım.

 2021   yılından itibaren Özel  Akut  Kalp Damar Hastanesi’nden ayrılarak   Özel Medicana  International İzmir Hastane’si Kardiyoloji Bölümünde çalışmaya başladım. Özellikle klinik aritmi tedavisi  ,kardiyak temel tanısal   elektrofizyoloji  ,  katater radyofrekans ablasyon ,   kalp  pilleri implantasyonu , koroner  anjiygrafi  ve   anjiyoplasti  ( koroner balon stentleme  )  işlemlerini yapmaktayım . 2022   yılında   hastalarımdan gelen  özellikle   destek  ürün kullanımı  fitoterapiye  yönelik  soruları  yanıtsız  bırakmamak  adına ,  klasik tıp  eğitimime destek olması  amacıyla   ‘’Fonksiyonel  Tıp  Akademisi’nden ‘’  fonksiyonel  tıp  eğitimi almaya  başladım.

İzmir Tabib  Odası  ,   Türk Kardiyoloji  Derneği ,  Türk  Kardiyoloji  Derneği  Aritmi Alt  Grubu  , Avrupa  Kardiyoloji  Ritim   Grubu  ve  Avrupa  Kardiyoloji  Derneği ,  Kadın Hekimleri Derneği  üyesiyim.

İyi  düzeyde   İngilizce bilmekteyim . Psikiyatri  ve psikolojiye   , edebiyata,  doğa  yürüyüşleri,  yoga, fotoğraf  çekmeye   ve bitkilerle ilgilenmeye  merak duyuyorum.

 

Meslekteki düsturum ise Hipokrat ‘tan bu  yana  ‘’ Primum non nocere  ‘’ yani ‘’önce,  zarar  verme’’ ve Can Yücel ‘in  de dediği gibi ‘Kalp  zaten atıyor; maharet ritmi değiştirebilmekte’

Yenişehir, İşçiler Cd. No:126 Konak/İzmir
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Nonkoroner damarın cerrahi olmayan revaskülarizasyon Ekogram(ultrason) Holter izlemi Anjiyogram Stres ekokardiyografi Devamı
Klinik Fotoğrafları
Randevu Hattı

Hakkında

Dr. Selma Akdeniz  Oskay kimdir? Devamı

Diploma Aldığı Kurum

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi

Uzmanlık Aldığı Kurum

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2007
Deneyim: 16 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Aritmi Kalp Ritim Bozuklukları tanı ve tedavisi (EPS, Ablasyon) Kalp Yetmezliği Kalp pilleri Girişimsel kardiyolojik işlemler Devamı

Deneyimler

Medicana International İzmir Hastanesi (2021 - Devam ediyor)
Akut Kalp Damar Hastanesi (2013 - 2021)
Ağri Devlet Hastanesı (2011 - 2013)
Dokuz Eylül Üniversitesi (2007 - 2011)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 52 16

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.9

Zamanlama

4.9

İlgi

4.9

Ortam

4.9
YB
YON*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce
Holter izlemi
Medicana International İzmir Hastanesi

Cok ilgili ve hastaya yaklasimi son derece profesyonel. Durumumu sabirla ve ilgiliyle bana anlatti. Kendimi emin ellerde hissettim. Herkese tavsiye ederim.

mp
Mur*** P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce
Anjiyogram
Medicana International İzmir Hastanesi

Selma Hanım hem işini iyi yapıyor hem de ilgisi ve iletişimi çok iyi . Çok memnun kaldım. Belki de onun sayesinde hayatta kaldım. Teşekkür ediyorum.

yt
Yus*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Medicana International İzmir Hastanesi

konuşması hastaya yaklaşımı bilgisi hanfendiliği verdiği reçete hakkında fazla bilgi vermesinden dolayı çok memnun kaldık teşekkür ediyorum

yt
Yus*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Medicana International İzmir Hastanesi

Anlayışlı konuşması bilgisi hanfendiliği ilgili davranışından çok memnun kaldık teşekkür ediyorum

AD
ARZ*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Elektrofizyolojik çalışma
Medicana International İzmir Hastanesi

Tek kelimeyle mükemmel bir insan donanımlı bir doktor ♥️

üç
ülk*** ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Medicana International İzmir Hastanesi

Dalında son derece başarılı görevine bağlı , teşhisleri güvenilir , güler yüzlü mükemmel bir doktor. Herkese tavsiye ederiz.

ET
EME*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Medicana International İzmir Hastanesi

Detaylı muayene çok detaylı açıklamalar ve. Yerinde yönlendirmeler. Yazılı bilgi alışverişi

AHM*** İ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce
Medicana International İzmir Hastanesi

Çok alakalı ve uzman teşekkürler ederim...........

sa
Sab*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce
Holter izlemi
Medicana International İzmir Hastanesi

Sakin ve bir o kadar nazik net açıklamaları ilgisi hastalığıznızla ilgili insanı endişeye kapılmadan ilgilenen Dr kesinle ⭐⭐⭐⭐ sonsuz tşk'ler Selma hanım.

og
Osm*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce
Medicana International İzmir Hastanesi

Doktorum Akut Kalpte takip ediyordu.Çok memnun olduğum için bize uzak olduğu halde Doktorum için Medicana yı tercih ettim.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Selma Akdeniz Oskay ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Selma Akdeniz Oskay için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Selma Akdeniz Oskay için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Selma Akdeniz Oskay ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508115216

Uzm. Dr. Selma Akdeniz Oskay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Selma Akdeniz Oskay Medicana International İzmir Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Selma Akdeniz Oskay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Selma Akdeniz Oskay Kardiyoloji uzmanıdır. Aritmi, Kalp Ritim Bozuklukları tanı ve tedavisi (EPS, Ablasyon), Kalp Yetmezliği alanlarında hizmet veriyor ve Nonkoroner damarın cerrahi olmayan revaskülarizasyon, Ekogram(ultrason), Holter izlemi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube