Uzm. Dr. Selkin Yılmaz

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - Antalya
5.0

omuz kas yırtığı, İltihaplı Eklem Romatizması, Yumuşak Doku Romatizmaları

5.0

“Çok Hanımefendi , doktor egosu olmayan,son derece kibar, hastasını sonuna kadar dinleyen, şikayetler...” Devamı

Uzm. Dr. Selkin Yılmaz

Uzm. Dr. Selkin Yılmaz Muluk, 1974 yılında Ankara'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimini 1980 ile 1991 yılları arasında TED Ankara Koleji İlköğretim ve Lisesi'nde tamamladı. Tıp eğitimine ise 1991 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin İngilizce Tıp bölümünde başladı ve 1997 yılında mezun olarak tıp doktoru unvanını aldı. İhtisasını ise 2000 ile 2004 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünde tamamladı.

Uzm. Dr. Selkin Yılmaz Muluk, 1998 ile 2005 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi'nde; 2005 ile 2006 yılları arasında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde; 2006 ile 2007 yılları arasında İzmir Balçova Termal Kaplıcaları'nda; 2007 ile 2015 yılları arasında Medical Park Hastanesi Antalya'da görev yapmıştır. 2015 yılında Medstar Antalya Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermeye başlamıştır.2016 yılı Temmuz ayında Özel Lara Anadolu Hastanesinde görev yapmaya başlamıştır ve halen orada çalışmaya devam etmektedir.

Uzm. Dr. Selkin Yılmaz Muluk, 2002 yılında Lokomotor Sistem Enjeksiyon Teknikleri Sertifikası; 2003 yılında Manuel Tıp Kursu Sertifikası; 2004 yılında FTR Eğitim Konseyi Board Sınavı Sertifikası ve Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Yeterlilik Belgesi; 2007 yılında Manuel Tedavi Kursu Katılım Sertifikası; 2012 yılında Campinject Enjeksiyon Teknikleri Sertifikası; 2014 yılında PRP ve Ultrasonografi Sertifikası, HMS CME- Lİfestyle Medicine- Acute Low Back Pain ve HMS CME- Lifestyle Medicine- Stress Management sertifikaları; 2015 yılında ise HMS CME- Lİfestyle Medicine- Osteoporosis sertifikası almıştır.

Uzm. Dr. Selkin Yılmaz Muluk, Türkiye Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Derneği; Romatizma Araştırma ve Savaş Derneği; Türk Tabipler Birliği ve Antalya Tabip Odası üyesidir.

Sağ diz mr ı

Sağ diz mr incelemesinde, Suprapatellar bursa ve tibiofemoral eklem aralığında sıvı artışı izlemektedir. Medial menisküs ön arka boynuzunda grade 2 dejenerasyon izlenmektedir. Size zahmet olmazsa bunu yorumlarmısınız

Uzm. Dr. Selkin Yılmaz

Uzm. Dr. Selkin Yılmaz tarafından cevaplandı

Diz eklemi zorlanmış; çömelme, merdiven inme çıkma, üzerine yük bindirme vb aktivitelerle muhtemelen... Cevabı görmek için tıkla.

16 Kasım 2021 tarihinde cevaplandı.

bacak ağrısı

selkin hocam merhaba derdine bir türlü çare bulamamış bir hasta olarak yazıyorum size sayın hocam tam 1 yıl önce bir sınav esnasında oturuken durduk yere bacaklarımda komple müthiş bir ağrı oluştu sınavı yarıda bırakmak zorunda kaldım hemen özel bir hastanede ortopedi bölümüne gittim bu ağrı esnasında sağ üst baldırda da kramp kasılma oluyordu doktor sağ bacak bacak mr o bölgenin röntgeni ve kan tahlili yaptı d ve b12 eksikliği bişi çıkmadı sonra bel mr ı çekildi bel fıtığı çıktı ama bu tarz ağ...

Daha Fazla
Uzm. Dr. Selkin Yılmaz

Uzm. Dr. Selkin Yılmaz tarafından cevaplandı

Onur Bey bu bilgiler ışığında sorununuz siyatik veya tendinit olabilir, muayene etmeden kesin bir şe... Cevabı görmek için tıkla.

26 Ocak 2018 tarihinde cevaplandı.

Eklem ağrısı

37 yaşındayım. 5ay önce 2.doğumumu yaptım.hamilelikten önce,hamilelik sorasında ve şimdi de parmaklarımda,dizimde eklemlerimde ağrım var. Önceden kandan iltihaplı romatizma testi temiz çıkmıştı. Kireçlenmemi acaba?daha da önemlisi emzirme dönemindeyim.hastalık tespit edilince tedavi uygulanabilir mi yoksa bu sürecin bitmesini mi bekleyeyim, geç kalmış olur muyum? İyi çalışmalar

Uzm. Dr. Selkin Yılmaz

Uzm. Dr. Selkin Yılmaz tarafından cevaplandı

Sorunuzu geç gördüm kusura bakmayın. Yaşınız kireçlenme için çok genç. Hastalık veya durum tespit ed... Cevabı görmek için tıkla.

26 Ocak 2018 tarihinde cevaplandı.

Aspendos Anadolu Hastanesi
Orta Mah Belek Cad No:100 Serik/Antalya Muratpaşa/Antalya
Tedaviler
Ayak Ağrısı Kuyruk Sokumu Ağrısı Nefes Terapisi Prp tedavisi Topuk Ağrısı Yüz Felci Tedavisi Diz ağrıları Fasial Paralizi Omur ve omurga ağrıları - eğrilikleri Omuz kas yırtığı rehabilitasyonu Siyatik tedavisi Tetik nokta enjeksiyonu Fizik tedavi Fizik tedavi ve rehabilitasyon Kırık rehabilitasyonu Devamı

İlgi Alanları

omuz kas yırtığı İltihaplı Eklem Romatizması Yumuşak Doku Romatizmaları De Quervain Tenosinoviti (Başparmak Tendon Sıkışması) Siyatik (Sinir Romatizması) Sırt Ağrısı Sinir Sıkışması Sakroileit Romatolojik Hastalıklar Romatoid Artrit Romatizma Polio Sekeli Parapleji Osteoporoz Osteoartrit
Devamı

Deneyimler

Antalgic trak ile boyun fıtığı tedavisi (2013 - Devam ediyor)
Antalgic trak ile bel fıtığı tedavisi (1997 - Devam ediyor)

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
AY
Ayş*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Çok Hanımefendi , doktor egosu olmayan,son derece kibar, hastasını sonuna kadar dinleyen, şikayetlerine göre uygulama yapan ve en önemlisi tedavilerinin hastayı en iyi Şekilde rahatlatması ve tedavi etmesiyle muhteşem bir fizik tedavi uzmanı herkese tavsiye ederim kendisine de çok teşekkür ederim...

Yorum randevu sonrasında eklendi.
MK
M. K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Hastaneye bel fıtığından kaynaklı şiddetli ağrılarla geldim. Selkin hanımla olan tedavimden sonra 3 seans antalgic trak yönlendirildim. 3. Günden sonra ağrılarım son derece azaldı, Selkin hanım dikkatlice dinlemelerinden hastalığımla yakından ilgilenmesinden çok memnun kaldım. Tedavi esnasında yanımda olan hoş görülü ve yardımcı ifadelerinden dolayı sema hemşireye de çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Hat*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Aspendos anadolu hastane fizik tedavi doktorum Selkin Yılmaz Muluk Antalgic Trak ve Ftk oluyorum. 3. Seans - Servical. İlk antalgiç trak aldığım akşam biraz daha ağrılarım rahattı. Akşam gece ağrılar sırta vuruyordu. Sol kolum yok gibi kalkıyordum. Şu an rahatım kalkıyorum özellikle dün gece çocuk gibi deliksiz uyudum :)

MK
M. K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Boyun cihazınız çok iyi geldi anında fark etti omzumdaki sertlikler geçti, duruşum değişti, teşekkür ederim

SB
S. B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Fizik tedavi Doktoru Selkin hnm dan ve ekibinden çok memnun kaldım hepsi işlerinde çok profesyonel ve güler yüzlüler.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Selkin Yılmaz ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Selkin Yılmaz için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Selkin Yılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Selkin Yılmaz Aspendos Anadolu Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Selkin Yılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Selkin Yılmaz Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon uzmanıdır. omuz kas yırtığı, İltihaplı Eklem Romatizması, Yumuşak Doku Romatizmaları alanlarında hizmet veriyor ve Ayak Ağrısı, Kuyruk Sokumu Ağrısı, Nefes Terapisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube