Uzm. Dr. Selda Yıldırım, İstanbul, Dermatoloji

Uzm. Dr. Selda Yıldırım

Dermatoloji - İstanbul

Prp (Platelet Rich Plasma), Ozon Tedavisi, Cilt Apselerinde Insizyon Ve Drenaj

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Zuhuratbaba Mah. İncirli Cad. N:65 D:3  Bakırköy, İstanbul
Dr Selda Yıldırım Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Selda Yıldırım Kimdir?

1983 yılında İstanbul’da doğdum.2000 yılında İstanbul Şişli Kurtuluş Lisesi’nden birincilik ile mezun oldum. Aynı sene İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başladım. 

2006 yılında tıp eğitimimi dereceye girerek başarı ile tamamladıktan sonra Sağlık Bakanlığı Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dermatoloji kliniğinde uzmanlık eğitimime başladım. Bu süreçte pek çok minimal invaziv girişim yapılan klinikte gönüllü olarak çalıştım.

Uzmanlık tezimi leke tedavisinde sık kullanılan kimyasal peeling ürünü ve leke açıcı bir kremin karşılaştırmalı tedavi etkinliği üzerine yaptım ve 2010 yılında eğitimimi tamamlayarak dermatoloji uzmanı oldum. Ardından 2 yıl Siirt Devlet Hastanesi'nde çalışarak mecburi hizmetimi tamamladım. 

Daha sonra Konya’da Özel Medicana Hastanesi’nde tam zamanlı uzman doktor olarak 2 sene görevime devam ettim. Bu süreçte kozmetik dermatoloji ile ilgili pek çok uygulamalı eğitim programına katıldım. 

Ardından İstanbul’da Atakent Acıbadem Hastanesi’nde 4 yıl tam zamanlı uzman olarak çalıştım. Bu süreçte yüze dolgu ve botılınum toksın uygulamaları ile ilgili bir kitap çevirisi yaptım ve başka bir kitabın çevirisine katkıda bulundum. Ayrıca pek çok yurt içi ve yurt dışı bilimsel kongre ve kurslara katıldım.

2017 yılında Bakırköy’de Dr.Selda Yıldırım Kliniği’ni kurarak hastalarımı kabul etmeye başladım.

Diploma aldığı kurum

  • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ISTANBUL OKMEYDANI EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ra..MAZ

Kendisi oldukça sevecen guler yüzlü ve en önemlisi bilgili bir dr. eğitim arastirma hastanesinde konulamayan teşhisi ilk muayenede buldu. 02-09-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Selda Yıldırım tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.