Uzm. Dr. Sancar Eminoğlu, Ankara, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Sancar Eminoğlu

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi - Ankara

Akut Eklem Romatizması (Kalp Romatizması), Akut Romatizmal Ateş, Doğumsal (Konjenital) Kalp Hastalıkları

Randevu Al 0 (850) 811 41 23

Doktorun Adresi

Söğütözü Cd. 2165. Sokak No: 6, 06520  Çankaya, Ankara
Özel Medicana International Ankara Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Sancar Eminoğlu Hakkında

Sancar Eminoğlu Kimdir?

Uzm.Dr.Sancar Eminoğlu, Ankara Üniversitesi'nde başlamış olduğu lisans eğitimini başarı ile tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi ; Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ABD 2000-2005 Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Kardiyoloji Yan Dal Eğitimi 2007-2010'da tamamlayıp Çocuk Kardiyolojisi Uzmanı olmuştur. 

Uzm.Dr.Sancar Eminoğlu, Ankara Çankaya'da bulunan Özel Medicana International Ankara Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • GAZI ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Akut Eklem Romatizması (Kalp Romatizması)
 • Akut Romatizmal Ateş
 • Doğumsal (Konjenital) Kalp Hastalıkları
 • Göğüs Ağrısı
 • Kalp Ritim Bozukluğu

Tedaviler

 • Eforlu ekg
 • Yüzeyel ekokardiyografi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 41 23

Anlaşmalı Kurumlar

 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat
 • Ergo

Doktor Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

giz..nar

Biz oğlum doğduktan sonra kalp ufurumu çıkınca internette yaptığımız araştırma sonucu bulduk hocamızı çok memnun kaldık oyleki pandemi döneminde kronik hastalığından dolayı hastaneye gidemedigim halde ulaşabildiğimiz tek Dr oldu kendisi hem teshisleriyle hem ilgi alakasiyla bize o kadar yardımcı olduki ne kadar teşekkür etsek azdır şiddetle tavsiye ederim . 26-05-2020

lcan..

Doğum yaptığım hastane muayene için Dr Sancar bey den randevu vermişti. İyi ki Sancar bey olmuş doğduğu zamandan beri hep gidiyoruz. İlgi alaka tavır muayene tanı her şey mükemmel 24-10-2019

ek..da

Oğlumuzu kontrole götürdük, çok ilgili, çocuklarla iletişim kurmayı seven, onları muayeneye sohbetle hazırlayan mükemmel bir doktor. Oğlum da biz de çok sevdik hocamızı. 18-11-2018

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Sancar Eminoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Sancar Eminoğlu ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Dr. Sancar Eminoğlu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 41 23

Uzm. Dr. Sancar Eminoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Sancar Eminoğlu için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Dr. Sancar Eminoğlu için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Dr. Sancar Eminoğlu hangi kurumlar Sancar Eminoğlu ile anlaşmalı?
Uzm. Dr. Sancar Eminoğlu ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Hdi Sigorta , Eureko Sigorta , Halkbank , Medlab , CompuGroup Medical (CGM) , Zurich Sigorta , İMECE , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta , Doğa Sigorta , Unico sigorta , ACE European Sigorta )

Uzm. Dr. Sancar Eminoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Sancar Eminoğlu Özel Medicana International Ankara Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sancar Eminoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Sancar Eminoğlu Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Kardiyolojisi uzmanıdır. Eforlu ekg, Yüzeyel ekokardiyografi alanlarında hizmet veriyor ve Akut Eklem Romatizması (Kalp Romatizması), Akut Romatizmal Ateş, Doğumsal (Konjenital) Kalp Hastalıkları, Göğüs Ağrısı, Kalp Ritim Bozukluğu hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Dr. Sancar Eminoğlu için muayene ücreti nedir?
Uzm. Dr. Sancar Eminoğlu muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Sancar Eminoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Dr. Sancar Eminoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Sancar Eminoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.