Uzm. Dr. Salim Görkem Meşe

Psikiyatri - Kayseri

Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu), Sinir Bozuklukları-Anksiyete, Bipolar Bozukluk

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Melikgazi, Sevgi Sok. No:3  Melikgazi, Kayseri
Özel Medical Palace Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Salim Görkem Meşe Hakkında

Salim Görkem Meşe Kimdir?

Uzm. Dr. Salim Görkem MEŞE, 02 Şubat 1980 tarihinde doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla 2011 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise aynı fakültede yaparak Psikiyatri uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, Yozgat Yerköy ilçesinde mecburi hizmetini yerine getiren Uzm. Dr. Salim Görkem MEŞE, Türk Tabibler Birliği,Türk Psikiyatri Derneği üyesidir. Ayrıca iyi derecede ingilizce bilmekte ve mesleki çalışmalarına Özel Medical Palace Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ERCIYES ÜNIVERSITESI
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 10 2005

Tecrübe: 15 yıl 8 ay

Deneyimler
 • Özel Medical Palace Hastanesi
  07 2014 - Şu Anda
 • Yozgat Devlet Hastanesı
  07 2014 - 07 2014
 • Yozgat Sorgun Devlet Hastanesı
  06 2014 - 06 2014
 • Yozgat Sorgun Devlet Hastanesı
  06 2014 - 06 2014
 • Yozgat Yerköy Devlet Hastanesı
  05 2011 - 07 2014
İlgilendiği Hastalıklar
 • Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu)
 • Sinir Bozuklukları-Anksiyete
 • Bipolar Bozukluk
 • Uyurgezerlik (somnambulizm)
 • Sinir Hastalığı
Tedaviler
 • Depresyon anksiyete stres ölçeği
 • Transaksiyonel analiz
 • Yetişkin hasta pskiyatrik muayenesi
 • Draw a person
 • Edinburg doğum sonrası depresyon ölçeği

Salim Görkem Meşe Değerlendirmeleri

Değerlendir
5 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ve..cı
Zamanlama
İlgi
Ortam

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gidip tanışmıştım ve çok değerli Görkem hocamın yanından çok memnun ayrılmıştım.Sizinle bir müşteri gibi değil gerçekten arkadaş gibi hekim-hasta ilişkisini bilen biri olarak yaklaşıyor.Bir psikiyatri uzmanına danışmak istiyorsanız hiç şüphesiz en güvenli adres. 02-12-2018

ve..cı
Zamanlama
İlgi
Ortam

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gidip tanışmıştım ve o kadar memnun ayrıldım ki çok değerli Görkem hocamın yanından.Size bir müşteri gibi değil gerçekten bir arkadaş gibi yaklaşıyor.Bir psikiyatri uzmanına danışmak istiyorsanız şüphesiz en güvenli adres. 02-12-2018

..lk

Kendisiyle bugun tanistim. Muazzam guven veriyor. Daha once gittigim terapist ve psikiyatrlardan husranla elim bos cebim bos ayrildim. Gorkem beyle bu ilk seansimiz. Ben once Allaha sonra da Gorkem beye guveniyorum. Allah ondan razi olsun. Bence kayserinin en iyi psikiyatiri. 04-05-2017

le..em

Bence kayserinin en iyi psikaytrı..iyi bir dr dan önce iyi bir insan..gece yarısı da olsa hastalarını rahatlatmak için saatlerce konuşur..bir arkadaşımın sayesinde tanıdım. İyiki de tanımışım. Gül çavdar 18-02-2017

et..CAKÇEKEN

Ilgili alakalı bi doktor 30-01-2016

5 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Salim Görkem Meşe tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Salim Görkem Meşe kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. S Meşe ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Salim Görkem Meşe için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. S Meşe şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Salim Görkem Meşe nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Salim Görkem Meşe Özel Medical Palace Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Salim Görkem Meşe hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Salim Görkem Meşe Psikiyatri, uzmanıdır. Depresyon anksiyete stres ölçeği, Transaksiyonel analiz, Yetişkin hasta pskiyatrik muayenesi, Draw a person, Edinburg doğum sonrası depresyon ölçeği alanlarında hizmet veriyor ve Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu), Sinir Bozuklukları-Anksiyete, Bipolar Bozukluk, Uyurgezerlik (somnambulizm), Sinir Hastalığı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Salim Görkem Meşe için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Salim Görkem Meşe muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Salim Görkem Meşe hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. S Meşe ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Salim Görkem Meşe hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. S Meşe hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.