Uzm. Dr. Rıza Gülzari, İstanbul, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Uzm. Dr. Rıza Gülzari

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - İstanbul

Kuru İğne Tedavisi, Siyatik (Sinir Romatizması), Elektrotermal Terapi(Transkutanöz Elektriksel Sinir Stimülasyonu(Tens))

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Menderes Mh. Kazım Karabekir Cd. No: 1 Esenler  Esenler, İstanbul
Özel Güney Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Rıza Gülzari Kimdir?

Uzm. Dr. Rıza Gülzari, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Rıza Gülzari, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ğdem..oğan

Annemin ve benim iyiki tanıdık dediğimiz doktorların ilk sırasında geliyor kendisi. Tanıdığımız En iyi fizik tedavi doktoru. Kendi branşında olduğu gibi diğer alanlarda da bilgisi mevcut. Böyle doktorlar artmalı bence. 09-01-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Rıza Gülzari tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Rıza Gülzari kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. R Gülzari ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Rıza Gülzari için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. R Gülzari şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Rıza Gülzari nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Rıza Gülzari Özel Güney Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Rıza Gülzari hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Rıza Gülzari Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, uzmanıdır. Serebral palsi rehabilitasyonu, Prp tedavisi, Fizik tedavi ve rehabilitasyon, Kırık rehabilitasyonu, Prp tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Kuru İğne Tedavisi, Siyatik (Sinir Romatizması), Elektrotermal Terapi(Transkutanöz Elektriksel Sinir Stimülasyonu(Tens)), Fana(Antinükleer Antikor), Omurilik Sorunları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Rıza Gülzari için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Rıza Gülzari muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Rıza Gülzari hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. R Gülzari ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Rıza Gülzari hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. R Gülzari hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.