Uzm. Dr. Remzi Gediz

Göğüs Hastalıkları - İzmir

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Fatih cad.No 1-C Çamdibi/Bornova  Bornova, İzmir
Mersinlitıp Göğüs Hastalıkları Dal Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Remzi Gediz Hakkında

Remzi Gediz Kimdir?

Uzm. Dr. Remzi Gediz, Göğüs Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Remzi Gediz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Remzi Gediz Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Remzi Gediz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Remzi Gediz Cevapladığı Sorular

 • Aps+dvt+pe

  29 yaşındayım 185 cm 135 kğ 2012 yılında pulmoner embolı +derın ven trıomboz gecırdım sağ bacak alt baldırında 5-6 cm çap farkı vardır 2014 yılında lupus doğrulam (ana)pozi̇ti̇f cikti sadece i̇ki̇ kez yapilan tahi̇lde antıfopolıpıd sendorumu oldugum soylendır . anti nükleer antikor(ana) ---negati̇f*... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Remzi Gediz

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Bt. toraks

  Sonuç: toraks bt tetki̇ki̇ teknik: ivkm sonrası msbt ile aksiyel planda görüntüler elde olundu. bulgular: toraks duvarı, kas, kemik ve yumuşak dokular normal izlendi. trakea, ana bronş ağacı, ana vasküler yapılar ve özafagus normal olarak değerlendirildi. mediastinal ve hiler patolojik boyutda lenf... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Remzi Gediz

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Remzi Gediz kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. R Gediz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Remzi Gediz için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. R Gediz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Remzi Gediz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Remzi Gediz Mersinlitıp Göğüs Hastalıkları Dal Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Remzi Gediz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Remzi Gediz Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Remzi Gediz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Remzi Gediz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Remzi Gediz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. R Gediz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Remzi Gediz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. R Gediz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.