Uzm. Dr. Rabia Özel Bayer, Diyarbakır, Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Rabia Özel Bayer

Aile Hekimliği - Diyarbakır

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Adnan Menderes Mah., İsmetpaşa, 21950 Ergani/Diyarbakır  Diyarbakır
Diyarbakır Thsk - Toplum Sağlığı Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Rabia Özel Bayer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Rabia Özel Bayer kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. R Özel Bayer ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Rabia Özel Bayer için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. R Özel Bayer şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Rabia Özel Bayer ile anlaşmalı?
Rabia Özel Bayer kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Rabia Özel Bayer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Rabia Özel Bayer Bismil Tepe İlçe Devlet HastanesiDiyarbakır Thsk - Toplum Sağlığı Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Rabia Özel Bayer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Rabia Özel Bayer Aile Hekimliği, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Rabia Özel Bayer için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Rabia Özel Bayer muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Rabia Özel Bayer hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. R Özel Bayer ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Rabia Özel Bayer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. R Özel Bayer hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.