Uzm. Dr. Rabia Balcı

Dahiliye - İç Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Pınarbaşı Mah., Sanatoryum Caddesi Ardahan Sokak D:25, 06280 Keçiören/Ankara  Ankara
Ankara Keçıören Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Rabia Balcı Hakkında

Rabia Balcı Kimdir?

Uzm. Dr. Rabia Balcı, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Rabia Balcı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 19.08.2010)

Rabia Balcı Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Rabia Balcı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Rabia Balcı kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. R Balcı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Rabia Balcı için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. R Balcı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Rabia Balcı ile anlaşmalı?
Rabia Balcı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Rabia Balcı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Rabia Balcı Ankara Dr.samı Ulus Kadin Doğum, Çocuk Sağliği Ve Hastaliklari Eğıtım Ve Araştirma HastanesıAnkara Keçıören Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Rabia Balcı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Rabia Balcı Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Rabia Balcı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Rabia Balcı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Rabia Balcı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. R Balcı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Rabia Balcı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. R Balcı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.