Uzm. Dr. R. Hülya Bingöl Çağlayan, İstanbul, Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Uzm. Dr. R. Hülya Bingöl Çağlayan

Çocuk ve Ergen Psikiyatristi - İstanbul

Otizm, Öfke Kontrol Bozukluğu, Gelişim Gerilikleri

Randevu Al0 (850) 811 80 72Soru Sor

Doktorun Adresi (2)

Yeşil Ada Sok. Erman Apt. A Blok No:2 D:3 Kat: 2  Bakırköy, İstanbul
Tera Akademi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Nakit
Kocamustafapaşa Cad. No: 53  Fatih, İstanbul
İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

R. Hülya Bingöl Çağlayan Hakkında

R. Hülya Bingöl Çağlayan Kimdir?

Uzm. Dr. R.Hülya Bingöl, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1997 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, aynı fakülte de tamamlayarak Çocuk ve Ergen Psikiyatristi unvanı almıştır. 

Almanya Ruhr Üniversitesi Nöroloji kliniğinde Prof. Dr. H. Przuntek'in asistanlığını yapmış ve Chorea Huntington merkezinde çalışmalarda bulunmuştur. Yurt dışı ihtisasını LWL- KLINIK MARL - SINSEN, HAARDKLINIK, Almanya Hastanesi'nde Prof. Dr. G. Siefen başkanlığında tamamlamıştır. Erişkin Psikiyatri ihtisasını LWL - Universitaetsklinik Bochum'da, Prof. Dr. Georg Juckel başkanlığında tamamlayarak 2008 yılında Türkiye'ye dönmüş ve Medicana İnternational Hospital'de kurucu ekipte yer almıştır.

Uzm. Dr. R. Hülya Bingöl, mesleki çalışmalarına şu an İstanbul Bakırköy'de bulunan Tera Akademi ve İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA (İNGİLİZCE) TIP FAKÜLTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Otizm
 • Öfke Kontrol Bozukluğu
 • Gelişim Gerilikleri
 • Somatizasyon Bozukluğu
 • Cinsel Taciz Ve İhmal / İstismar

Tedaviler

 • Aile çiz testi
 • Ect(elektrokonvülsif) terapi
 • Standardize mini mental test
 • İlişki ölçekleri anketi
 • Transaksiyonel analiz

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 80 72

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. R. Hülya Bingöl Çağlayan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Oğlum arabaları diziyor

  Merhaba hocam, 23 aylık oğlum arabaları sıraya diziyor ve bazen bizim almamıza tepki gösteriyor. arabaları normal sürerek oynuyor, tek kelime konuşuyor, iki kelimeli cümlelere yeni başladı. sarılarak ya da öperek sevgisini gösteriyor. göz teması, parmakla işaret etmesi , boş bardakla ya da kaşıkla y... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. R. Hülya Bingöl Çağlayan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Deprwsyonhalı

  Saygılar eşim kolon kanseri oldu ameliyat ve kemoterapi görüyor sınırlı ve hassas yapıya sahip sinirlendiğinde bana hep beddua ederdi bende sınurlerıme hakım olamıyordum cevap vermıyorsun sımdu bir saplantıya düştü senin beddualarından hasta oldum diyor dolayısıyle evde huzur pek kalmadı sızın pnerı... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. R. Hülya Bingöl Çağlayan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. R. Hülya Bingöl Çağlayan ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Dr. R. Hülya Bingöl Çağlayan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 80 72

Uzm. Dr. R. Hülya Bingöl Çağlayan için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. R. Hülya Bingöl Çağlayan için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Dr. R. Hülya Bingöl Çağlayan için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Dr. R. Hülya Bingöl Çağlayan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. R. Hülya Bingöl Çağlayan Tera Akademi İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Dr. R. Hülya Bingöl Çağlayan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. R. Hülya Bingöl Çağlayan Çocuk ve Ergen Psikiyatristi, uzmanıdır. Aile çiz testi, Ect(elektrokonvülsif) terapi, Standardize mini mental test, İlişki ölçekleri anketi, Transaksiyonel analiz, Aile ve Çocuk Danışmanlığı, Çocuk terapisi, Çocuklarda zeka testi, Davranış bozuklukları, Dikkat bozukluğu alanlarında hizmet veriyor ve Otizm, Öfke Kontrol Bozukluğu, Gelişim Gerilikleri, Somatizasyon Bozukluğu, Cinsel Taciz Ve İhmal / İstismar hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Dr. R. Hülya Bingöl Çağlayan için muayene ücreti nedir?
Uzm. Dr. R. Hülya Bingöl Çağlayan muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. R. Hülya Bingöl Çağlayan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Dr. R. Hülya Bingöl Çağlayan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. R. Hülya Bingöl Çağlayan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Per 13 Ağu
Cum 14 Ağu
Cmt 15 Ağu

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.