Uzm. Dr. Pınar Berik Keskin, İstanbul, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Pınar Berik Keskin

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - İstanbul

Büyüme Ve Gelişme, Beslenme, Aşılama Ve Bağışıklama

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Küçükbakkalköy Mah. Atilla İlhan Cad. No:8  Ataşehir, İstanbul
Lima

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Pınar Berik Keskin Hakkında

Pınar Berik Keskin Kimdir?

02.07.1970 tarihinde İstanbul’da doğdum. İlköğrenimimi Emirgan İlkokulu’ nda, orta ve lise öğrenimimi ise Behçet Kemal Çağlar Lisesi’ nde tamamlayarak 1987 yılında pekiyi derece ile mezun oldum.

1988 – 1993 yılları  arasında İstanbul Tıp Fakültesinde okuyarak 30.7.1993 tarihinde 90 üzeri ortalama ile mezun oldum. 1993 yılında TUS sınavını  kazanarak İstanbul Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları  A.B.D’ da uzmanlık eğitimime başladım (  Ekim 1993 ). 29.4.1998 tarihinde astım alanında tezimi vererek uzmanlık eğitimimi tamamladım. 2000 – 2002 yılları arasında Marmara Üniversitesi Pediatrik Hematoloji – Onkoloji Bilim Dalı’ nda uzman hekim olarak eğitim aldım. 2002 – 2008 yıllarında Bristol – Myers Squibb ilaç firmasında Medikal Müdür olarak görev yaptım. Bu dönemde aynı zamanda İstanbul’da çeşitli klinik ve hastanelerde çocuk doktoru olarak çalıştım.

2008 – 2012  yılları arasında Ataşehir Acıbadem Tıp Merkezi’ nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak çalıştım. 2012 yılından itibaren Ataşehir’ deki muayenehanemde çalışmalarıma devam etmekteyim.

Evli ve iki çocuk annesiyim.

Diploma aldığı kurum

  • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

Anlaşmalı Kurumlar

  • Acıbadem Sigorta
  • Ak Sigorta
  • Allianz Sigorta
  • Anadolu Sigorta
  • Groupama Sigorta

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

a..lmaz

Vakit ayırdığınız için teşekkürler. 21-06-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Pınar Berik Keskin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Pınar Berik Keskin kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. P Berik Keskin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Pınar Berik Keskin için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. P Berik Keskin şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Pınar Berik Keskin ile anlaşmalı?
Pınar Berik Keskin ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , YapıKredi Sigorta , Türkiye İş Bankası )

Uzm. Dr. Pınar Berik Keskin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Pınar Berik Keskin Lima bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Pınar Berik Keskin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Pınar Berik Keskin Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Büyüme Ve Gelişme, Beslenme, Aşılama Ve Bağışıklama, Enfeksiyonlar, Bebek Ve Çocuk Sağlığı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Pınar Berik Keskin için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Pınar Berik Keskin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Pınar Berik Keskin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. P Berik Keskin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Pınar Berik Keskin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. P Berik Keskin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.