Uzm. Dr. Pınar Akın Kabalak

Göğüs Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Pınar Akın Kabalak Hakkında

Pınar Akın Kabalak Kimdir?

Uzm. Dr. Pınar Akın Kabalak, Göğüs Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Pınar Akın Kabalak, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 19.03.2013)

Pınar Akın Kabalak Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Pınar Akın Kabalak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Pınar Akın Kabalak kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. P Akın Kabalak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Pınar Akın Kabalak için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. P Akın Kabalak şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Pınar Akın Kabalak ile anlaşmalı?
Pınar Akın Kabalak kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Pınar Akın Kabalak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Pınar Akın Kabalak Ankara Atatürk Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Pınar Akın Kabalak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Pınar Akın Kabalak Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Pınar Akın Kabalak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Pınar Akın Kabalak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Pınar Akın Kabalak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. P Akın Kabalak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Pınar Akın Kabalak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. P Akın Kabalak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.