Uzm. Dr. Özlem Öksüzler, Gaziantep, Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Özlem Öksüzler

Aile Hekimliği - Gaziantep

Sağlıklı Yaşam Programı, Aile Terapisi, Grip Aşısı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Eyici Baba Mah. No:53  Şehitkamil, Gaziantep
Gaziantep Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi Şehitkamil Semt Polikliniği

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Özlem Öksüzler tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Özlem Öksüzler kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. � Öksüzler ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Özlem Öksüzler için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. � Öksüzler şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Özlem Öksüzler nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Özlem Öksüzler Gaziantep Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi Şehitkamil Semt Polikliniği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Özlem Öksüzler hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Özlem Öksüzler Aile Hekimliği, uzmanıdır. Difteri/tetanoz/aselüler boğmaca aşısı, Aşılama(immünizasyon), Aile ve Çocuk Danışmanlığı, Immunizasyon(aşılama), Diyafram yöntemi(doğum kontrol) alanlarında hizmet veriyor ve Sağlıklı Yaşam Programı, Aile Terapisi, Grip Aşısı, Çiçek Aşısı, Karın Ağrısı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Özlem Öksüzler için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Özlem Öksüzler muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Özlem Öksüzler hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. � Öksüzler ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Özlem Öksüzler hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. � Öksüzler hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.