Doktorun Adresi (2)

Fevzi Çakmak, Dr.Zeki ACAR Cad. No:62, 41700 Eskihisar/Darıca/Kocaeli  Kocaeli
Kocaelı Darica Farabı Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Orhan Fındık Hakkında

Orhan Fındık Kimdir?

Uzm. Dr. Orhan Fındık, Kalp Damar Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Orhan Fındık, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Orhan Fındık Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

bure..�irmenci
Zamanlama
İlgi
Ortam

09/09/2019 Tarihindeki ameliyatım sırasında ve Daha sonrası ". Ozel hastanelerdeki bilinen .....fakat Devlet hastalerinde Ender Raslanan Muhteşem bir ekip ve sıradışı Harika bir Doktor kendimi çok şanslı hissetim.. " 11-09-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Orhan Fındık tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Orhan Fındık kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. O Fındık ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Orhan Fındık için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. O Fındık şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Orhan Fındık ile anlaşmalı?
Orhan Fındık kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Orhan Fındık nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Orhan Fındık Kocaelı Darica Farabı Devlet HastanesıSağlık Bilimleri Üniversitesi Derince Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Orhan Fındık hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Orhan Fındık Kalp Damar Cerrahisi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Orhan Fındık için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Orhan Fındık muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Orhan Fındık hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. O Fındık ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Orhan Fındık hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. O Fındık hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.