Doktorun Adresi

Gültepe, Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü, 01330 Sarıçam/Adana  Adana
Çukurova Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
4 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

�e..akay

Eşine az rastlanacak bir insan. İletişim, hoşgörü, saygı, disiplin, sorumluluk gibi bütün özelliklerin eksiksiz olarak toplandığı doktoruma sonsuz teşekkürler. Meme kanseriydim grip hastalığı gibi hissetmemi sağladı. Yönlendirmeleriyle asla karamsarlığa düşmedim. Tedavi için gözü kapalı teslim olurum. Eline emeğine sağlık Orçun Hocam... 29-12-2019

lihan..ldız

Merhabalar,Balcalı hastanesinde çalışmak da olan Orçun hocamla göğüs kanseri teşhisi konulduğu o kabus dolu günlerde tanıştık. psikolojik olarak berbat bir durum da iken Orçun Hocam öyle güler yüzle ve işini büyük bir özveri ve hassasiyetle yaptıki öncelikle bu hastalığı yeneceğime kesin olarak inandırdı beni ve çok başarılı bir ameliyat yaptı ameliyat sonrası da her an güler yüzüyle takibini yaptı ve sonuç Orçun Hocam sayesinde hastalığımı yendim sağlığımı size borçluyum hocam iyiki varsınız size çok ama çok teşekkür ediyorum hakkınız ödenmez.. 20-04-2016

e..gan

Harika bir Dr. Allahım sizi korusun 22-02-2016

ma...lan.

Alçak gönüllü iyi niyetli saygılı hastasını cerrahi müdaheleden önce psikolojik olarakda yanında olan Orçun Beye saygılarımla 09-01-2016

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Orçun Yalav tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Orçun Yalav kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. O Yalav ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Orçun Yalav için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. O Yalav şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Orçun Yalav ile anlaşmalı?
Orçun Yalav kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Orçun Yalav nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Orçun Yalav Çukurova Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Orçun Yalav hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Orçun Yalav Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Orçun Yalav için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Orçun Yalav muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Orçun Yalav hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. O Yalav ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Orçun Yalav hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. O Yalav hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.