Doktorun Adresi (3)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Erler, 06790 Etimesgut/Ankara  Ankara
Etimesgut Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Emrah Mahallesi, Gen. Dr. Tevfik Sağlam Cd, 06010 Keçiören/Ankara  Ankara
Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Onur Tezel Hakkında

Onur Tezel Kimdir?

Uzm. Dr. Onur Tezel, Acil Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Onur Tezel, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Onur Tezel Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Onur Tezel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Onur Tezel kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. O Tezel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Onur Tezel için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. O Tezel şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Onur Tezel ile anlaşmalı?
Onur Tezel kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Onur Tezel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Onur Tezel Etimesgut Asker HastanesiEtimesgut Şehit Sait Ertürk Devlet HastanesiGülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Onur Tezel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Onur Tezel Acil Tıp, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Onur Tezel için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Onur Tezel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Onur Tezel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. O Tezel ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Onur Tezel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. O Tezel hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.