Doktorun Adresi

Emrah Mahallesi, Gen. Dr. Tevfik Sağlam Cd, 06010 Keçiören/Ankara  Ankara
Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ömer Alan Hakkında

Ömer Alan Kimdir?

Uzm. Dr. Ömer Alan, Göğüs Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Ömer Alan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Gülhane Askeri Tıp Akademisi (Diploma: 14.10.2010)

Ömer Alan Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

e..RER

8.08.2017 tarihinde muayene Dr. Ömer Alan'a muayene oldum. Sayın Alan oldukça kibar alanında uzman gerçekten ilgili birisi. Akılda herhangi bir şey kalmaması için hiçbir tetkik'i es geçmedi. Kendisine çok teşekkür ederim. 08-08-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ömer Alan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ömer Alan kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. � Alan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ömer Alan için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. � Alan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ömer Alan ile anlaşmalı?
Ömer Alan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Ömer Alan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ömer Alan Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ömer Alan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ömer Alan Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Ömer Alan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ömer Alan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ömer Alan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. � Alan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ömer Alan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. � Alan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.