Uzm. Dr. Nuri Köse, Muğla, Kardiyoloji

Uzm. Dr. Nuri Köse

Kardiyoloji - Muğla

Bayılma, Stent, Sağ Kalp Yetmezliği

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Yücelen Hastanesi,Merkez, Muğla  Muğla
Yücelen Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Nuri Köse Hakkında

Nuri Köse Kimdir?

Uzm. Dr. Nuri Köse, Kardiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Nuri Köse, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Nuri Köse tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Nuri Köse kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. N Köse ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Nuri Köse için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. N Köse şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Nuri Köse nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Nuri Köse Yücelen Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Nuri Köse hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Nuri Köse Kardiyoloji, uzmanıdır. Triküspid kapak replasmanı, Korda ve papiler kas onarımı, Eko(ekokardiyografi), Kolesterol testi, Aortik(kalp) anevrizma cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Bayılma, Stent, Sağ Kalp Yetmezliği, Kalp Yetmezliği, Koroner Bypass Cerrahisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Nuri Köse için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Nuri Köse muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Nuri Köse hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. N Köse ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Nuri Köse hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. N Köse hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.