Doktorun Adresi (2)

Alaaddin, Alaaddin mah. Prof. Dr. Orhan KAMIŞ Caddesi No:3, 16040 Osmangazi/Bursa  Bursa
Bursa Ali Osman Sönmez Onkolojı Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ertuğrulgazi, 16320 Yıldırım/Bursa  Bursa
Bursa Prof.dr.türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Nevin Mutlu Hakkında

Nevin Mutlu Kimdir?

Uzm. Dr. Nevin Mutlu, Göğüs Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Nevin Mutlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 18.07.2003)

Nevin Mutlu Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

in..den

Hocam ALLAH razı olsun. birtanesin. Hem doktor hemde insan olarak ... Yasin özden.........Numan Abimden sevgi ve saygılar... 25-01-2017

omme..versel

Saygıdeğer Nevin MUTLU hocam; Siz bir sürü hasta içinde beni hatırlamayabilirsiniz ama, ben sizi unutamam ve nasıl teşekkür edeceğimi de bilemiyorum. Benden solunum testi isteniyordu ama rahatsız olduğumdan test başarılı olmuyordu; söylememe rağmen tedavi etmeden tekrarlatıyorlardı. Sonra size bu durumu anlattım ve bana verdiğiniz üç spray ilaçla 10 günde yepyeni oldum ve Tıp fakültesinde girdiğim test te de çok başarılı rapor aldım. Hocam ben 72 yaşındayım ama olsun ellerinizden öperim efendim. Rıfat Mustafa AKYOL 02-01-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Nevin Mutlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Nevin Mutlu kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. N Mutlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Nevin Mutlu için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. N Mutlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Nevin Mutlu ile anlaşmalı?
Nevin Mutlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Nevin Mutlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Nevin Mutlu Bursa Ali Osman Sönmez Onkolojı HastanesıBursa Prof.dr.türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Nevin Mutlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Nevin Mutlu Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Nevin Mutlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Nevin Mutlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Nevin Mutlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. N Mutlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Nevin Mutlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. N Mutlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.