Uzm. Dr. Nedret Uran, İzmir, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Nedret Uran

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nörolojisi - İzmir

Gelişim Testi (Zihinsel Ve Fiziksel Gelişim), Zeka Testi (IQ), Gelişimsel Gerilik

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Ali Çetinkaya Bulv. No:67 K:1 D:4  Konak, İzmir
Nedret Uran özel muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Nedret Uran Kimdir?

Uzm. Dr. Nedret Uran, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk Nörolojisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk Nörolojisi Nedret Uran, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Nedret Uran tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Nedret Uran kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. N Uran ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Nedret Uran için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. N Uran şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Nedret Uran nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Nedret Uran Nedret Uran özel muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Nedret Uran hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Nedret Uran Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Nörolojisi uzmanıdır. Büyüme hormonu testi, Tüberkülin deri testi(tdt), Riskli bebek takibi, Otizm görüntüleme ve tanısı, Yenidoğan işitme taraması alanlarında hizmet veriyor ve Gelişim Testi (Zihinsel Ve Fiziksel Gelişim), Zeka Testi (IQ), Gelişimsel Gerilik, Öğrenme Güçlüğü, Epilepsi (Sara) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Nedret Uran için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Nedret Uran muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Nedret Uran hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. N Uran ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Nedret Uran hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. N Uran hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.