Uzm. Dr. Necmettin Karabulut, İstanbul, Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Necmettin Karabulut

Aile Hekimliği - İstanbul

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

el..oğan

Gördüğüm, göreceğim en iyi Aile hekimi idi. Maalesef gitti bizim buradaki sağlık ocağından. Gereksiz yere ilaç kullanılmasına son derece karşı, cok beyefendi, nazik bir beyefendi idi... Umarım gittigi yerde hayırlısı olur kendisi için... 25-02-2020

..ammed

Gördüğüm en nadide ilgili bilgili doktor hastasina iyi davranan gereksiz ilac kullanilmasina çok karşı birisi ins surekli hizmetini devam ettirrir 06-07-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Necmettin Karabulut tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Necmettin Karabulut kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. N Karabulut ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Necmettin Karabulut için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. N Karabulut şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Necmettin Karabulut ile anlaşmalı?
Necmettin Karabulut kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Necmettin Karabulut nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Necmettin Karabulut Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Necmettin Karabulut hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Necmettin Karabulut Aile Hekimliği, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Necmettin Karabulut için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Necmettin Karabulut muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Necmettin Karabulut hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. N Karabulut ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Necmettin Karabulut hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. N Karabulut hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.