Uzm. Dr. Mustafa Berhuni

Göz Hastalıkları - Ağrı

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Mücahitler, 27090 Şehitkamil/Gaziantep  Gaziantep
Gazıantep Dr. Ersin Arslan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mustafa Berhuni Hakkında

Mustafa Berhuni Kimdir?

Uzm. Dr. Mustafa Berhuni, Göz Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Mustafa Berhuni, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 14.11.2013)

Mustafa Berhuni Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Mustafa Berhuni tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Mustafa Berhuni kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. M Berhuni ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mustafa Berhuni için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. M Berhuni şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mustafa Berhuni ile anlaşmalı?
Mustafa Berhuni kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Mustafa Berhuni nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Mustafa Berhuni Gazıantep Dr. Ersin Arslan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Mustafa Berhuni hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Mustafa Berhuni Göz Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Mustafa Berhuni için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Mustafa Berhuni muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mustafa Berhuni hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. M Berhuni ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Mustafa Berhuni hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. M Berhuni hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.