Uzm. Dr. Murat Yıldırım

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Algoloji (Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon) - Muğla
5.0

Bel Ağrısı, Boyun Ağrısı, Sırt Ağrısı

“Murat bey ben cok memnun kaldim agrilarim gitti..manuel terapiyi agrisi dinmeyenlere oneriyorumm...t...” Devamı

Uzm. Dr. Murat Yıldırım

Uzm. Dr. Murat YILDIRIM, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2003 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2008 yılında Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında 2008 - 2010 yılları arasında Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, 2010 - 2015 yılları arasında ise Metafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi'nde görev yapmış olan Uzm. Dr. Murat YILDIRIM, mesleki çalışmalarına 2015 yılından beri Acıbadem Bursa Hastanesi'nde devam etmektedir. Ayrıca kendisi Romatizma Araştırma ve Savaş Derneği, Huneke'ye göre Bilimsel Nöral Terapi ve Regülasyon Derneği (BNR), Bilimsel Tamamlayıcı Tıp ve Regülasyon Derneği (BTR), Manuel Terapi Derneği (MTD) ve Tabipler Odası gibi birçok mesleki kuruluşa üyedir.

Konacık Mahallesi Kazım Karabekir Cad. 6B/1 Bodrum/Muğla
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Manuel terapi Nöral terapi Kök hücre tedavisi Ozon terapi Prp tedavisi Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Uzm. Dr. Murat YILDIRIM, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2003 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2008 yılında Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık Aldığı Kurum

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Bel Ağrısı Boyun Ağrısı Sırt Ağrısı Bel Fıtığı Boyun Fıtığı Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 38 91

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
MY
Mev*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Murat bey ben cok memnun kaldim agrilarim gitti..manuel terapiyi agrisi dinmeyenlere oneriyorumm...tesekkurler hocam

HG
Ham*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Murat Hocam gerçekten branşında çok başarılı bir doktorumuzdur.Dizimdeki menisküs yırtığını ve omuzumdaki kas sıkışması problemini onun sayesinde ameliyat olmadan atlattım.şimdi kendimi eskisinden daha iyi hissediyorum.kendisine buradan tekrar teşekkür ediyorum.Hocam iyiki varsınız.

MY
Mev*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Murat Hocam gerçekten branşında çok başarılı bir doktorumuzdur.Dizimdeki menisküs yırtığını ve omuzumdaki kas sıkışması problemini onun sayesinde ameliyat olmadan atlattım.şimdi kendimi eskisinden daha iyi hissediyorum.kendisine buradan tekrar teşekkür ediyorum.Hocam iyiki varsınız.

TY
TC *** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

METABOLİC BALANCE.............. Benim en güzel MUCİZEM.... Kilolarım ve migrenim her zaman benim için en büyük problemim oldu. Pek çok diyetisyen ve doktora gitmeme rahmen bir türlü sonuş alamadım. En son gittiğim diyetisyenim farklı bir kan tahlil yaptırdı ve insülin direnciyle tanışmama sebep oldu smile ifade simgesi:) Bunun üzerine 1,5 sene boyunca tedavi oldum lakin insülin direnci sorunum hiç düzelmedi umudumun bittiği zamanda Dr. Murat Yıldırım bey Metabolic Balansı önerdi doktaruma inandım ve programa başladık. 4 ay gibi bir süre içerisinde 10 kg verdim ve kan değerlerim hiç olmadığı kadar iyi duruma geldi en önemliside artık ilaç kullanmıyorum ve migren ataklarım büyük ölçüde azaldı.... Benim durumumda herkese şiddetle tavsiye ediyorum kaybedecekleri sadece kiloları olur ve sağlıklı bir hayat yaşarlar..... Öncelikle Doktorum Murat bey bana inanıp bu programı uyguladığınız için ayrıca sıcak dostluğunuz, samimiyetiniz ve her daim gülen yüzünüz için sonsuz teşekkürler..... İyki sizi tanıdım, iyki benim Mucizem oldunuz......... Şüheda YAPICI

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Murat Yıldırım ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Murat Yıldırım için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Murat Yıldırım için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Murat Yıldırım ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508113891

Uzm. Dr. Murat Yıldırım nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Murat Yıldırım Uzm. Dr. Murat Yıldırım bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Murat Yıldırım hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Murat Yıldırım Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Algoloji (Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon) uzmanıdır. Bel Ağrısı, Boyun Ağrısı, Sırt Ağrısı alanlarında hizmet veriyor ve Manuel terapi, Nöral terapi, Kök hücre tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube