Uzm. Dr. Murat Keskin

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - Bursa - Nilüfer

Mide Hastalıkları, Safra Kesesi Hastalıkları, Diyabet

Randevu Al 0 (850) 811 63 65

Doktorun Adresi

Odunluk Mah. İzmir Yolu Cad. No:41  Nilüfer, Bursa
Özel Medicana Bursa Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Murat Keskin Hakkında

Murat Keskin Kimdir?

Uzm.Dr.Murat Keskin, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu lisans eğitimini başarı ile tamamladıktan sonra Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Gastroenteroloji Bilim Dalı'nda tamamlayıp Dahiliye-İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur. 

Uzm.Dr.Murat Keskin, Bursa Nilüfer'de Bulunan Medicana Bursa Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ULUDAG ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Mide Hastalıkları
 • Safra Kesesi Hastalıkları
 • Diyabet
 • ERCP
 • Gastroenterit (Mide Ve Bağırsak İltihabı, İshal)
Tedaviler
 • Endoskopik tedavi
 • Mide - Bağırsak Hastalıkları ve Tedavisi
 • Hastaya Göre İlaç Seçimi
 • Ercp(endoskopik retrograd kolanjio pankreotografi)
 • Özofagus varis kanamasında injeksiyon skleroterapisi
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 63 65
Anlaşmalı Kurumlar
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat
 • Ergo

Murat Keskin Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

CAN..NAR
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ben Nurcan Çınar bir süredir geçirdiğim hastalık nedeni ile tavsiye üzerine Dr.Murat Keskin beyle yolumuz kesişti kendisinin ilgisi başarısı tecrübesi sayesinde ülsaretif kolit teşhisiyle tedavisine başlattı şu an hayata geri döndüm inanın bana çok yanlış doktorlar elinde çok yanlış ilaçlarla tedavi edildiğimden kalın bagırsaklarımın %95 kaybetmişim ve bundan gittiğim doktorların özellikle sayfalarınada yazdım ben bugün Dr.Murat Keskin beye bir hasta bir insan olarak çok teşekkür ediyorum sizin gibi doktorlar hiç eksik olmasın ilginiz için sizlere ömrüm boyunca teşekkür edeceğim. Benim gibi bağırsaklarla ilgili sorunlarınız olursa inanın bana Dr.Murat Keskin beye gidin Geç kalmadan 25-04-2021

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Murat Keskin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Murat Keskin ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Dr. Murat Keskin ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 63 65

Uzm. Dr. Murat Keskin için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Murat Keskin için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Dr. Murat Keskin için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Dr. Murat Keskin hangi kurumlar Murat Keskin ile anlaşmalı?
Uzm. Dr. Murat Keskin ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Hdi Sigorta , Halkbank , Medlab , CompuGroup Medical (CGM) , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , IPA , İMECE , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta , Doğa Sigorta , Ethica Sigorta , Unico sigorta , ACE European Sigorta )

Uzm. Dr. Murat Keskin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Murat Keskin Özel Medicana Bursa Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Dr. Murat Keskin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Murat Keskin Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır. Endoskopik tedavi, Mide - Bağırsak Hastalıkları ve Tedavisi, Hastaya Göre İlaç Seçimi, Ercp(endoskopik retrograd kolanjio pankreotografi), Özofagus varis kanamasında injeksiyon skleroterapisi alanlarında hizmet veriyor ve Mide Hastalıkları, Safra Kesesi Hastalıkları, Diyabet, ERCP, Gastroenterit (Mide Ve Bağırsak İltihabı, İshal) hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Dr. Murat Keskin için muayene ücreti nedir?
Uzm. Dr. Murat Keskin muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Murat Keskin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Dr. Murat Keskin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Murat Keskin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.