Uzm. Dr. Murat Ersen Bekar

Genel Cerrahi - Samsun

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Mekteb-i Tıbbiye-i Şahane , Selimiye Mah. Tıbbiye Cad. No:38, Selimiye, 34668 Üsküdar/İstanbul  Samsun
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Murat Ersen Bekar Hakkında

Murat Ersen Bekar Kimdir?

Uzm. Dr. Murat Ersen Bekar, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Murat Ersen Bekar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Murat Ersen Bekar Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Murat Ersen Bekar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Murat Ersen Bekar kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. M Bekar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Murat Ersen Bekar için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. M Bekar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Murat Ersen Bekar ile anlaşmalı?
Murat Ersen Bekar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Murat Ersen Bekar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Murat Ersen Bekar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Murat Ersen Bekar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Murat Ersen Bekar Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Murat Ersen Bekar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Murat Ersen Bekar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Murat Ersen Bekar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. M Bekar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Murat Ersen Bekar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. M Bekar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.