Uzm. Dr. Mukaddes Özcan

Dermatoloji - Bursa
5.0

Sedef Hastalığı (Psöriazis), Alerji, Büllöz Hastalıklar

5.0

“Muayene olmak için gittiğimde en çok hoşuma giden şey ondan önce gittiğim cilt uzmanı Yusuf Özmen’i ...” Devamı

Uzm. Dr. Mukaddes Özcan

Uzm. Dr. Mukaddes Özcan, Nazilli’de dünyaya geldi. Tıp eğitimini Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlamasının ardından Balıkesir ve Bursa’da pratisyen hekim olarak çalışmalarını sürdürdü. Ardından Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde dermatoloji alanındaki ihtisasını tamamladı. İhtisası süresince mantar hastalıklarıyla ilgili önemli ölçüde deneyim kazandı ve tez konusu olarak da bu alanı seçti.

Dr. Özcan, mecburi hizmetini Bilecik Devlet Hastanesi'nde tamamlamasının ardından Bursa’da Bulaşıcı Hastalıklar Şube Müdürü olarak görev yaptı. Bu görev kendisine frengi (sifiliz) ve cüzzam (lepra) hastalığı ile ilgili çalışma fırsatını verdi. Dr. Özcan, Bursa Devlet Hastanesi' nde dermatolog olarak çalışırken aynı zamanda kendi muayenehanesinde hasta kabul etmeye başladı.

Dr. Özcan, kamudaki hizmetini tamamlamasının ardından çalışmalarını tamamen muayenehanesinde sürdürmeye devam etti. Kliniğinde hastalarını sağlık ve güzellik ile bütünleştirmeye, estetik alanındaki gelişmeleri yakından izlemeye, sürekli eğitimler alarak kendini geliştirmeye devam etti. Mezoterapinin Türkiye'de yeni tanınmaya başladığı dönemde Fransa'ya giderek Mezoterapi eğitimi aldı, ayrıca gelişen botoks ve dolgu yöntemleriyle estetik uygulama alanlarını daha da genişletti.

Dr. Mukaddes Özcan, sağlıklı cildin güzel olduğu inanışıyla hareket ediyor ve ciltle ilgili estetik uygulamaların bu alanın uzmanı olan dermatologlarca yapılması gerektiğini düşünüyor. Bu düşünce onun kaliteyi her konunun üstünde tutan anlayışını vurguluyor. Otuz yıla yaklaşan uzmanlık deneyimiyle çalıştığı ve giderek hizmet alanını zenginleştiren yeni kliniğinde, sağlık ve güzelliği bütünleştirmekten büyük bir keyif alıyor. Dünyayı görsel olarak algılamayı hekimlik sınırlarının ötesine taşıyan Mukaddes Özcan, fotoğraf ve resim alanında da üretmeye devam ediyor. Öğrencilik yıllarında başlayan çalışmalarını aldığı çeşitli eğitim ve paylaşımlarla geliştirirken gezgin ruhunu kaybetmeden her fırsatta boynunda fotoğraf makinesi yollara düşüyor. Varlıklarından çok keyif aldığı kendisi gibi gezgin ruhlu iki oğlu var.

Uzm. Dr. Mukaddes ÖZCAN Muayenehanesi
Mudanya Yolu F.S.M. Kavşağı Sanayi Cd. Kırayoğlu İş Merkezi Kat:4 No: 322 Nilüfer/Bursa
Hizmetler
Sivilce izleri tedavisi Işık dolgusu Terleme tedavisi Karbon peeling Cilt bakımı ve akne tedavisi Devamı

Hakkında

Uzm. Dr. Mukaddes Özcan, Nazilli’de dünyaya geldi. Tıp eğitimini Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlamasının ardından Balıkesir ve Bursa’da pratisyen hekim olarak çalışmalarını sürdürdü. Ardından Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde dermatoloji alanındaki ihtisasını tamamladı. İhtisası süresince mantar hastalıklarıyla ilgili önemli ölçüde deneyim kazandı ve tez konusu olarak da bu alanı seçti. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

EGE ÜNİVERSİTESİ

Ekibim

ÖZCAN EKİP

İlgi Alanları

Sedef Hastalığı (Psöriazis) Alerji Büllöz Hastalıklar Mikroplara Bağlı Deri Hastalıkları Deri Tümörleri Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
NK
Nes*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Muayene olmak için gittiğimde en çok hoşuma giden şey ondan önce gittiğim cilt uzmanı Yusuf Özmen’i “o da çok iyi bir doktordur” diyerek övmesi oldu. Sadece kendine güvenen işine inanan insanların yapabileceği bir şey. Ayrıca çok sıcakkanlı ilgili bir doktor. Herkese tavsiye ederim

CC
Can C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Zona hakkında bilgi almak için denk geldim makalenize. Bu kadar açıklayıcı, net ve eksiği fazlası olmayan tek türkçe içerik sizinki diyebilirim. Sizi tebrik ederim.

MU
MER*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

ilginiz için çok teşekkür ederim hocam

MY
Mur*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

teşekkürler hocam :)

Yeş*** Ü***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Mukaddes hanim sorumu kısa sürede cevapladi ve ilgiyle cevap verdi. Teşekkür ediyorum.

AY
Ahm*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Mukaddes hanım son derece ilgili ve anında cevap vermekte .

KK
Kad*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

İlginizden dolayı çok teşekkür ediyorum.

S*
S.Ö*** ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Sayın Mukaddes Özcan, gerek iş gerekse kişilik olarak tanıdığım en mükemmel insanlardan birisi. Hiçbir ticari kaygı gütmeden sizin için en iyi çözümü her zaman sunan ideal insanlardan… Herhangi bir cilt rahatsızlığınız veya yaptırmak istediğiniz bir uygulama var ise, hem danışabileceğiniz hem de mükemmel sonuçlu uygulamalar alabileceğiniz tek isim. Herkese şiddetle tavsiye ederim.

S*
S.O ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Ben 55 yaşında, yaşlanmanın tüm belirtilerini yüzünde taşıyan, biraz ürkek, herşeyden korkan bir hasta olarak geldim mukaddes hanıma. Aman Allahım, bir sıcak karşılama, sevgi dolu yaklaşım, yapılan her işlemin ayrıntısıyla, korkumu benden alarak açıklanmasıyla karşılaşmam beni çok mutlu etti. Gerek doktor hanımın güleryüzü ve itina ile yaptığı işlemlerden, gerekse ekibinin temiz ve özenli çalışmalarından son derece memnun kaldım. Kesinlikle ediyorum.

N*
N.G*** ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Mukaddes hanımla 2008 yılında saç dökülmesi problemi ile tanıştım. Profesyonel hekimliğini ilk andan beri hissediyorsunuz. Hasta psikolojisini anlama ve destek olmada o kadar başarılı ki kendinizi güvende ve mutlu hissediyorsunuz. Bana göre tedavinin ilk aşaması, en önemli aşaması tamamlanmış oluyor. Sonrasında zaten uzman ellerdesiniz. Estetik ve güzellik adına başka çalışmalarımda da düşündüğüm tek isim. Özverisi, güleryüzü, işinde ki uzmanlığı, ekibi, ekibinin başarıları için çok teşekkür ediyorum. Verilen hizmet herşeye değer. Sevgilerimle.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Mukaddes Özcan ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Mukaddes Özcan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Mukaddes Özcan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Mukaddes Özcan Uzm. Dr. Mukaddes ÖZCAN Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Mukaddes Özcan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Mukaddes Özcan Dermatoloji uzmanıdır. Sedef Hastalığı (Psöriazis), Alerji, Büllöz Hastalıklar alanlarında hizmet veriyor ve Sivilce izleri tedavisi, Işık dolgusu, Terleme tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube