Doktorun Adresi (2)

Zafer Mah., Şifahane, Nevşehir Cad. N:117/A, 68200 Aksaray Merkez/Aksaray  Aksaray
Aksaray Üniversitesi Aksaray Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Saray, 49200 Merkez/Muş Merkez/Muş  Muş
Muş Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Metin Yılmaz Hakkında

Metin Yılmaz Kimdir?

Uzm. Dr. Metin Yılmaz, Kalp Damar Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Metin Yılmaz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Ankara Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 20.09.2012)
  • Ankara Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 20.09.2012)

Metin Yılmaz Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ya..men
Zamanlama
İlgi
Ortam

Metin Bey'le 1 ay önce annemin bypass ameliyatı sonrası tanıştık. Kendisi alanında kendini çok güzel geliştirmiş ve herşeyden önemlisi mütevazi alçakgönüllü yardımsever iyi niyetli ve guleryuzlu bir kişiliğe sahip. Kendisine Annem ve ailem adına teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ederim hocam hakkınızı helal edin iyiki sizin gibi doktorlar var. 03-10-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Metin Yılmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Metin Yılmaz kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. M Yılmaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Metin Yılmaz için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. M Yılmaz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Metin Yılmaz ile anlaşmalı?
Metin Yılmaz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Metin Yılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Metin Yılmaz Aksaray Üniversitesi Aksaray Eğitim Ve Araştırma HastanesiMuş Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Metin Yılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Metin Yılmaz Kalp Damar Cerrahisi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Metin Yılmaz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Metin Yılmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Metin Yılmaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. M Yılmaz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Metin Yılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. M Yılmaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.