Uzm. Dr. Mesut Aydın, Batman, Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Mesut Aydın

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - Batman

Karaciğer ve Safra Sistemi Hastalıkları Teşhisi, Safra Kanalı Taşı (Koledokolitiazis), Gastoskopi (Midenin İçine Bakmak)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi (2)

  Merkez, Batman
Batman Bölge Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Van Yyü Gastroenteroloji  Merkez, Van
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Mesut Aydın Hakkında

Mesut Aydın Kimdir?

Uzm. Dr. Mesut Aydın, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Gastroenteroloji Mesut Aydın, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Mesut Aydın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Hepatit b suphesi

  Hocam dna sonuclari cikti hbv dna kantitatif 666 iu/ml **** *****10^7 iu/ml lineer araliginda calisilmistir.**** time pcr,rotor gene q (qiagen) bu sonuc klinik bulgular esliginde degerlendirilmelidir.klinik ile uyumun saglanmadigi durumlarda numune tekrari onerilir.yorumlarsaniz cok... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Mesut Aydın

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • İntestinal metaplazi

  Sayın hocam hangi aralıklarla kontrol olmalıyım...bana 1 yılda bir denildi ama ben 6 ayda bir düşünuyorum sizin görüşleriniz nasıldır sayın hocam

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Mesut Aydın

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Mesut Aydın kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. M Aydın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mesut Aydın için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. M Aydın şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mesut Aydın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Mesut Aydın Batman Bölge Hastanesi Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Mesut Aydın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Mesut Aydın Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır. Abdominal ultrasonografi, Egg(elektrogastrogram), Sigmoidoskopi, Cea(karsinoembriyonik antijen), Hepatobilier görüntüleme alanlarında hizmet veriyor ve Karaciğer ve Safra Sistemi Hastalıkları Teşhisi, Safra Kanalı Taşı (Koledokolitiazis), Gastoskopi (Midenin İçine Bakmak), Safra Kesesi Kanseri, Yemek Borusu (Özafagus) Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Mesut Aydın için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Mesut Aydın muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mesut Aydın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. M Aydın ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Mesut Aydın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. M Aydın hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.