Uzm. Dr. Meltem Şentürk, Antalya, Dermatoloji

Uzm. Dr. Meltem Şentürk

Dermatoloji - Antalya

Lazerle Yüz Estetiği, Bitkisel Peeling, Dermokozmetik Uygulamalar

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Şirinyalı Mah. İsmet Gökşen Cad. No:14  Muratpaşa, Antalya
DK Klinik

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Meltem Şentürk Hakkında

Meltem Şentürk Kimdir?

Uzm. Dr. Meltem Şentürk, tıp eğitimini 1994 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamladı. Dermatoloji üzerine ihtisasını ise 2000 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi'nde tamamlayarak uzman doktor unvanını aldı. İhtisası süresince 1998 yılında, Belçika Vrije Üniversite'sinde İleri Dermatolojik Uygulamalar, Dermato-Kozmetoloji, Dermatolojide Lazer Uygulamaları konularında eğitim gördü.

Dr. Şentürk, Brüksel'de, temel ve ileri düzey ""Dermato-Cosmetic Sciences"" (Dermato-Kozmetik Bilimler) kurslarına katıldı ve 1999 yılında yapılan sınavlarda başarılı olup, bu konuda Avrupa'da geçerli olan ""Certificate Dermato-Cosmetic Sciences"" sertifikasını almaya hak kazandı.

Dr. Şentürk,  2000 ile 2009 yılları arasında Antalya Devlet Hastanesi'nde görev aldı ancak yaşadığı yoğunluk sebebiyle kamudaki görevinden ayrıldı ve çalışmalarını kendi özel kliniğinde sürdürmeye devam etti. Dr. Şentürk'ün 2002 yılında kurduğu D-K Klinik, Antalya'da dermatoloji ve estetik konusunda hizmet veren en seçkin kurumların arasında yer almaktadır. Dr. Meltem Şentürk Türk Dermatoloji Derneği ve Akdeniz Bölgesel Dermatoloji ve Veneroloji Derneği aktif üyesidir.

Anlaşmalı Kurumlar

  • Groupama Sigorta

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Meltem Şentürk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Meltem Şentürk kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. M Şentürk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Meltem Şentürk için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. M Şentürk şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Meltem Şentürk ile anlaşmalı?
Meltem Şentürk ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Groupama Sigorta )

Uzm. Dr. Meltem Şentürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Meltem Şentürk DK Klinik bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Meltem Şentürk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Meltem Şentürk Dermatoloji, uzmanıdır. Dolgu uygulamaları, Saçta kepek, Mezoterapi, Rosacea cilt bakımı, Akne izleri, Botoks - Dolgu, Saç tedavisi, Sedef hastalığı, Terleme tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Lazerle Yüz Estetiği, Bitkisel Peeling, Dermokozmetik Uygulamalar, Akne Vulgaris, Aşırı Terleme (Hiperhidrozis) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Meltem Şentürk için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Meltem Şentürk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Meltem Şentürk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. M Şentürk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Meltem Şentürk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. M Şentürk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.