Uzm. Dr. Meltem Kıvılcım

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Malatya

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Meltem Kıvılcım Hakkında

Meltem Kıvılcım Kimdir?

Uzm. Dr. Meltem Kıvılcım, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Meltem Kıvılcım, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi (Diploma: 13.08.2012)

Meltem Kıvılcım Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Meltem Kıvılcım tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Meltem Kıvılcım kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. M Kıvılcım ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Meltem Kıvılcım için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. M Kıvılcım şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Meltem Kıvılcım ile anlaşmalı?
Meltem Kıvılcım kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Meltem Kıvılcım nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Meltem Kıvılcım T.c. Sağ.bak.izmir Güney Bölg. Hast.birl.sağlık Bilimleri Üni.dr.behçet Uz Çocuk Hast. Ve Cer. Eğt.a bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Meltem Kıvılcım hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Meltem Kıvılcım Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Meltem Kıvılcım için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Meltem Kıvılcım muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Meltem Kıvılcım hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. M Kıvılcım ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Meltem Kıvılcım hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. M Kıvılcım hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.