Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Uzm. Dr. Meltem Efe Sevim, İstanbul, Psikiyatri

Uzm. Dr. Meltem Efe Sevim

Psikiyatri - İstanbul

Psikotik Hastalıklar, Affektif Bozukluklar, Nevrozlar

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Bakır Sok. No: 11/3 Zuhuratbaba Mah.  Bakırköy, İstanbul
Uzm. Dr. Meltem Efe SEVİM Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Meltem Efe Sevim Kimdir?

Uzm. Dr. Meltem Efe SEVİM, tıp eğitimini Ege Üniveristesi Tıp Fakültesi'nde tamamladıktan sonra İstanbul Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde Psikiyatri ihtisasını yapmıştır.

1998 yılından beri Psikiyatri Uzmanı olarak çalışmakta olan Uzm. Dr. Meltem Efe SEVİM, mesleki hayatı boyunca pek çok hasta ve hasta yakını ile görüşme fırsatı bulmuş, hastalarından, danışanlarından ve onların ailelerinden tedavi süreci ile ilgili pek çok geri bildirim almıştır. 

Tüm bu bilgi birikimleriyle ve deneyimleriyle hastalarına başarılı tedaviler uygulayan Uzm. Dr. Meltem Efe SEVİM, İstanbul - Bakırköy'de bulunan özel muayenehanesinde mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Meltem Efe Sevim tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Boyun ve bel tikleri

  Merhabalar hocam 32 yaşındayım. son 3-4 yıldır nedenini bilmediğim boyun ve bel tikleriyle uğraşmaktayım. özellikle boyun tikim hat safhaya ulaştı desem yeridir. bunun için herhangi bir tedaviye de bu zamana kadar başvuruda bulunmadım. son zamanlarda yaşadığım sıklıklar artınca önüne geçmem gerektiğ... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Meltem Efe Sevim

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Meltem Efe Sevim kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. M Sevim ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Meltem Efe Sevim için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. M Sevim şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Meltem Efe Sevim nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Meltem Efe Sevim Uzm. Dr. Meltem Efe SEVİM Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Meltem Efe Sevim hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Meltem Efe Sevim Psikiyatri, uzmanıdır. Emdr terapi, Maudsley obsesif kompulsif soru listesi, Psikodinamik psikoterapi, Alexander pratik yetenek testi, Metropolitan okul olgunluğu testi, Varoluşçu psikoterapi, Durumluk anksiyete ölçeği, Gottman çift terapisi, Hamilton anksiyete değerlendirme ölçeği, Edinburg doğum sonrası depresyon ölçeği alanlarında hizmet veriyor ve Psikotik Hastalıklar, Affektif Bozukluklar, Nevrozlar, Sinir Bozuklukları-Anksiyete, Psikojenik Ağrı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Meltem Efe Sevim için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Meltem Efe Sevim muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Meltem Efe Sevim hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. M Sevim ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Meltem Efe Sevim hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. M Sevim hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.