Uzm. Dr. Mehruz Cevadzade, İzmir, Göz Hastalıkları

Uzm. Dr. Mehruz Cevadzade

Göz Hastalıkları - İzmir

Orbita Tümörleri Ve Cerrahisi , Göz Tümörleri, Mezoterapi

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Mustafa Kemalpaşa Mah. Kocatepe Cad. No:1  Torbalı, İzmir
Özel Medifema Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Mehruz Cevadzade Hakkında

Mehruz Cevadzade Kimdir?

Uzm. Dr. Mehruz Cevadzade, Göz Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Mehruz Cevadzade, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Mehruz Cevadzade tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Mehruz Cevadzade kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. M Cevadzade ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mehruz Cevadzade için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. M Cevadzade şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mehruz Cevadzade nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Mehruz Cevadzade Özel Medifema Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Mehruz Cevadzade hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Mehruz Cevadzade Göz Hastalıkları, uzmanıdır. Prp tedavisi, Anti VEGF, intravitreal enjeksiyon tedavileri, Retina laser fotokoagulasyonu, Blefarospazm tedavisi, Excimer lazer alanlarında hizmet veriyor ve Orbita Tümörleri Ve Cerrahisi , Göz Tümörleri, Mezoterapi, Keratit, Kırmızı Göz Hastalığı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Mehruz Cevadzade için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Mehruz Cevadzade muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mehruz Cevadzade hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. M Cevadzade ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Mehruz Cevadzade hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. M Cevadzade hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.