Uzm. Dr. Mehmet Reşat Önal

Psikiyatri - Malatya, İstanbul
4.9

Psikoterapi, Genel Psikoloji, Psikolojik Bozukluk

“Reşat bey’i televizyon programında( vuslat tv’de) dinlemiştim. 19 yaşında oğlum var benim üniversite...” Devamı

Uzm. Dr. Mehmet Reşat Önal

Uzm. Dr.Mehmet Reşat Önal, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından lisansını İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başarıyla tamamlamıştır. İhtisasını ise İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başarıyla tamamlamıştır.

Uzm. Dr. Mehmet Reşat ÖNAL Malatya'da kendi kurucusu olduğu Özel Anka Psikyatri ve Psikoterapi Merkezi'nde çalışmalarını sürdürmektedir.

Mide bulantisi

Hocam merhaba, stresden kaynaklı mide bulantım ve iştahsızlıgim vardi, neredeyse son bir yılda hergün bu sorunu yaşıyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum.Lütfen yardımcı olurmusunuz

Uzm. Dr. Mehmet Reşat Önal

Uzm. Dr. Mehmet Reşat Önal tarafından cevaplandı

Merhaba Derya hanım, detaylı bilgi için 0422 321 2211 yada 0530 643 10 14 numaralarını arayabilirsin... Cevabı görmek için tıkla.

12 Ağustos 2021 tarihinde cevaplandı.

Obsesif kompulsif bozukluk

Hocam iyi günler.Ben sevgi yönünden takıntılar yaşıyorum şuanda nişanlıyım. Gün boyunca sürekli nişanlımı sevip sevmediğimi sorguluyorum ve artık normal şeyler düşünemiyorum nolur yardım edin bu durum geçer mi. Şu an iki üç gündür doktorum zedprex şurup yazdı ve rexapin yazdı yeni basladim ilaçlara bu takintilarim biter mi lütfen

Uzm. Dr. Mehmet Reşat Önal

Uzm. Dr. Mehmet Reşat Önal tarafından cevaplandı

Sümeyye hanım merhaba, detaylı bilgi için 0530 643 10 14 yada 0422 321 22 11 numaralarını arayabilir... Cevabı görmek için tıkla.

9 Ağustos 2021 tarihinde cevaplandı.

Kaygı bozuklığu

Hocam benim 21 yaşımda bir oğlum var çok aşırı alıngan küsme olayı çok oluyor kendini soyutlayıp. Yüzü koyun yatıyor hiç bir şey yapmıyor her şeyi kapatıyor kendine ölümü düşünüyor ne yapabiliriz yardımcı olursanız sevinirim bize yol gösterirmisiniz annesi olarak çokyoruldum

Uzm. Dr. Mehmet Reşat Önal

Uzm. Dr. Mehmet Reşat Önal tarafından cevaplandı

Merhaba Rümeysa hanım, detaylı bilgi için 0422 321 22 11 yada 0530 643 10 14 numaralarını arayabilir... Cevabı görmek için tıkla.

4 Haziran 2021 tarihinde cevaplandı.

Anka Psikiyatri ve Psikoterapi Danışmanlık Merkezi
Yunus Emre Caddesi No:43 Kanal Boyu/ Battalgazi/Malatya
En Yakın Uygunluk
Tedaviler
Bireysel terapi Depresyon tedavisi Hipnoterapi Kaygı bozuklukları Kanserde psikolojik destek Psikoterapi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı
Mentalist Danışmanlık
Valikonağı Caddesi No:143 Daire:2 Nişantaşı Şişli/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Tedaviler
Bireysel terapi Depresyon tedavisi Hipnoterapi Kaygı bozuklukları Kanserde psikolojik destek Psikoterapi Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Uzm. Dr.Mehmet Reşat Önal, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından lisansını İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başarıyla tamamlamıştır. İhtisasını ise İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başarıyla tamamlamıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Psikoterapi Genel Psikoloji Psikolojik Bozukluk Yapay Bozukluk-Bilinçli Hastalık Alkol ve Madde Bağımlılığı Sosyal Anksiyete Psikoterapi Evlilik Ve Cinsel Sorunlar Dürtü Bozuklukları Şizofreni Dissosiyatif Bozukluklar Kişilik Bozuklukları Paranoya Bağımlılık tedavisi Bipolar Bozukluk
Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 52 40

Görüşler

4.9

Zamanlama

4.9

İlgi

4.9

Ortam

4.9
FD
F. D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Reşat bey’i televizyon programında( vuslat tv’de) dinlemiştim. 19 yaşında oğlum var benim üniversite sınavlarına tekrardan hazırlanıyor. Her sınava girdiğinde yoğun kaygı yaşıyor beklediği performansının altında başarı sağlıyordu, tabi bu da hayatından bir sene daha gitmiş oluyordu. Yılının gitmesi bir anne olarak önemsediğin konu değil elbetteki sağlığı daha da önemli. Reşat bey ile düzenli aralıklarla destek aldık. Çok şükür evladımı üniversiteye yolladım, bir anne için tarifi mümkün olmayan bir duygu. Eğer okuyorsa bu yazdıklarımı şükranlarımı sunuyorum kendilerine.

MA
M. A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Anka psikiyatriyi arkadaşlarımın tavsiyesiyle gitme kararı aldım. Reşat beyle de bu karar neticesinde tanışma fırsatım oldu. Önerdiği tedavi planıyla takıntılarımın günden güne azaldığını fark eder oldum. Eşim de takıntılarımın azaldığını ifade edince yüzümdeki mutluluğu bilemezsiniz bile. Malatya da önereceğim ve gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz sağlık merkezi olduğunu belirtmek isterim.

AY
A. Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Reşat bey kendime inanmamı sağladı ve korkularımla nasıl savaşacağımı öğretti.Terapisi sayesinde, kurtulmak istediğim bazı davranışlardan kurtuldum ve evliliğimdeki sorunları çözdüm. 2 yıllık terapi sonunda kendimi hayata yeni başlamış gibi hissediyorum.Kendisine teşekkür ediyorum.

lz
Lki*** Z***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Reşat Bey'e çökkün ruh halim ve hayattan zevk alamama, uykusuzluk şikayetleriyle geldim. Hayatı sorgulamaya başlamıştım. Bir arkadaş vasıtasıfya kendisine geldim. Düzenli görüşmeler neticesinde kendimi iyi hisseder oldum, zevk alamaya başladım. Kendisine teşekkürü bir borç bilirim.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Mehmet Reşat Önal ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Mehmet Reşat Önal için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Mehmet Reşat Önal için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Mehmet Reşat Önal ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508115240

Uzm. Dr. Mehmet Reşat Önal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Mehmet Reşat Önal Anka Psikiyatri ve Psikoterapi Danışmanlık Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Mehmet Reşat Önal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Mehmet Reşat Önal Psikiyatri uzmanıdır. Psikoterapi, Genel Psikoloji, Psikolojik Bozukluk alanlarında hizmet veriyor ve Bireysel terapi, Depresyon tedavisi, HipnoterapiBireysel terapi, Depresyon tedavisi, Hipnoterapi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube