Uzm. Dr. Mehmet Reşat Önal, Malatya, Psikiyatri

Uzm. Dr. Mehmet Reşat Önal

Psikiyatri - Malatya

Kişilik Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB)

Randevu Al 0 (850) 811 52 40Soru Sor

Adres (2)

Valikonağı Caddesi No:143 Daire:2 Nişantaşı  Şişli, İstanbul
Mentalist Danışmanlık

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakkında

Mehmet Reşat Önal Kimdir?

Uzm. Dr. Mehmet Reşat ÖNAL Malatya'da kendi kurucusu olduğu Özel Anka Psikyatri ve Psikoterapi Merkezi'nde çalışmalarını sürdürmektedir.

İlgilendiği Hastalıklar

  • Kişilik Bozuklukları
  • Obsesif Kompulsif Bozukluk
  • Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB)
  • Bipolar Bozukluk
  • Bağımlılık tedavisi

Tedaviler

  • Bireysel terapi
  • Depresyon tedavisi
  • Hipnoterapi
  • Kaygı bozuklukları
  • Kanserde psikolojik destek

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 52 40

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..

Reşat bey’i televizyon programında( vuslat tv’de) dinlemiştim. 19 yaşında oğlum var benim üniversite sınavlarına tekrardan hazırlanıyor. Her sınava girdiğinde yoğun kaygı yaşıyor beklediği performansının altında başarı sağlıyordu, tabi bu da hayatından bir sene daha gitmiş oluyordu. Yılının gitmesi bir anne olarak önemsediğin konu değil elbetteki sağlığı daha da önemli. Reşat bey ile düzenli aralıklarla destek aldık. Çok şükür evladımı üniversiteye yolladım, bir anne için tarifi mümkün olmayan bir duygu. Eğer okuyorsa bu yazdıklarımı şükranlarımı sunuyorum kendilerine. 19-10-2018

..

Anka psikiyatriyi arkadaşlarımın tavsiyesiyle gitme kararı aldım. Reşat beyle de bu karar neticesinde tanışma fırsatım oldu. Önerdiği tedavi planıyla takıntılarımın günden güne azaldığını fark eder oldum. Eşim de takıntılarımın azaldığını ifade edince yüzümdeki mutluluğu bilemezsiniz bile. Malatya da önereceğim ve gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz sağlık merkezi olduğunu belirtmek isterim. 16-10-2018

..

Reşat bey kendime inanmamı sağladı ve korkularımla nasıl savaşacağımı öğretti.Terapisi sayesinde, kurtulmak istediğim bazı davranışlardan kurtuldum ve evliliğimdeki sorunları çözdüm. 2 yıllık terapi sonunda kendimi hayata yeni başlamış gibi hissediyorum.Kendisine teşekkür ediyorum. 10-10-2018

@gmail.com..gin

Reşat Bey'e çökkün ruh halim ve hayattan zevk alamama, uykusuzluk şikayetleriyle geldim. Hayatı sorgulamaya başlamıştım. Bir arkadaş vasıtasıfya kendisine geldim. Düzenli görüşmeler neticesinde kendimi iyi hisseder oldum, zevk alamaya başladım. Kendisine teşekkürü bir borç bilirim. 25-09-2018

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Mehmet Reşat Önal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Mehmet Reşat Önal ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Mehmet Reşat Önal ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 52 40

Uzm. Dr. Mehmet Reşat Önal için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Mehmet Reşat Önal için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Dr. Mehmet Reşat Önal için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Dr. Mehmet Reşat Önal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Mehmet Reşat Önal Mentalist Danışmanlık Anka Psikiyatri ve Psikoterapi Danışmanlık Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mehmet Reşat Önal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Mehmet Reşat Önal Psikiyatri, uzmanıdır. Bireysel terapi, Depresyon tedavisi, Hipnoterapi, Kaygı bozuklukları, Kanserde psikolojik destek, Psikiyatrik muayene, Psikoterapi, Psikiyatrik muayene alanlarında hizmet veriyor ve Kişilik Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB), Bipolar Bozukluk, Bağımlılık tedavisi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Dr. Mehmet Reşat Önal için muayene ücreti nedir?

Uzm. Dr. Mehmet Reşat Önal muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Mehmet Reşat Önal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mehmet Reşat Önal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. Mehmet Reşat Önal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.