Uzm. Dr. Mehmet Nisanoğlu, İzmir, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Mehmet Nisanoğlu

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - İzmir

Yenidoğan Hastalıkları, Sağlıklı (Sağlam) Çocuk İzlemi, Bebek Ve Çocuk Sağlığı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Park Yaşam Ofisleri Yalı Mah. 6523 Sk. No:32/A2 Giriş No:208 Mavişehir  Karşıyaka, İzmir
Dr. Mehmet Nisanoğlu Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakkında

Mehmet Nisanoğlu Kimdir?

Uzm. Dr. Mehmet Nisanoğlu, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Mehmet Nisanoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Mehmet Nisanoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Mehmet Nisanoğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. M Nisanoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mehmet Nisanoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. M Nisanoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mehmet Nisanoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Mehmet Nisanoğlu Dr. Mehmet Nisanoğlu Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Mehmet Nisanoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Mehmet Nisanoğlu Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır. Prematürite, Çocukta gelişimi izleme, Aşı takvimi, Apgar skoru, Çocuklarda astım alanlarında hizmet veriyor ve Yenidoğan Hastalıkları, Sağlıklı (Sağlam) Çocuk İzlemi, Bebek Ve Çocuk Sağlığı, Aşılama Ve Bağışıklama hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Mehmet Nisanoğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Mehmet Nisanoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mehmet Nisanoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. M Nisanoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Mehmet Nisanoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. M Nisanoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.