Uzm. Dr. Mehmet Fethi Alişir

5.0

Kalp Zarı Enfeksiyonu (Perikardit) Tedavisi, Koroner Kalp Hastalığı, Koroner Bypass Cerrahisi

“Çok iyi doktor işini dört dörtlük yapıyor Allah razı olsun” Devamı

Uzm. Dr. Mehmet Fethi Alişir

Kardiyoloji alanında seçkin bir uzman olan Dr. Mehmet Fethi ALİŞİR kariyerini kalple ilgili çeşitli sorunlarla uğraşan hastalara yüksek kaliteli bakım sağlamaya adamıştır. Girişimsel kardiyoloji prosedürlerinden non-invaziv teşhise kadar geniş bir uzmanlık yelpazesine sahip olan Dr. Alişir, tıp camiasında önemli bir etki yaratmıştır.

Dr. Alişir' in ünlü bir kardiyolog olma yolculuğu, 1999-2005 yılları arasında Tıp diplomasını aldığı Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladı. Bilgiye olan susuzluğu ve kardiyoloji alanına olan bağlılığı onu uzmanlık eğitimi almaya yöneltti. 2007-2012 yılları arasında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi' nde titiz bir kardiyoloji uzmanlık programına katılarak bu karmaşık tıp disiplinindeki bilgi ve becerilerini geliştirdi.

Dr. Alişir 'in mesleki yolculuğu 2005 yılında Adıyaman Kahta Sağlık Ocağı’ nda pratisyen hekim olarak görev yaptığı sırada başladı. Kariyerinin bu erken aşamasında, gelecekteki başarısının temelini atan kardiyolojide değerli bir deneyim ve sağlam bir temel kazandı.

Dr. Alişir, 2007 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi' ne kardiyoloji uzmanı olarak katılarak uzmanlaşma yoluna girdi. Beş yıl boyunca uzmanlığını daha da geliştirdi ve kardiyovasküler sağlığın incelikleri hakkında derin bir anlayış geliştirdi.

Dr. Alişir, 2012-2014 yılları arasında Bingöl Devlet Hastanesi’ nde Kardiyoloji Uzmanı olarak görev yaparak deneyimlerini arttırdı.

Dr. Alişir, 2014-2017 yılları arasında Özel Bursa Anadolu Hastanesi' nde uzman olarak görev aldı. Burada, en zorlu olanlardan bazıları da dahil olmak üzere çok çeşitli vakalarla karşılaştı. Hasta bakımına olan sarsılmaz bağlılığı ve karmaşık kardiyovasküler sorunları ele alma yeteneği, onu saygın ve aranan bir kardiyolog olarak ayırdı.

Dr. Alişir, 2017-2023 yılları arasında Özel Ceylan İnternational Hospital’ de görev yaparak tecrübelerini daha da artırıp, kalp sağlığı konusunda hastalarında tercih ettiği isimler arasında yerini aldı.

Dr. Alişir 2023 yılından bu yana VM Medical Park Bursa Hastanesinde kardiyoloji bölümünde uzman olarak hizmet vermektedir.

Dr. Alişir' in kapsamlı deneyimi ve eğitimi, kardiyolojinin çeşitli yönlerinde başarılı olmasını sağlamıştır. Uzmanlık alanları şunları içerir:

Girişimsel Kardiyoloji: Dr. Alişir, El Bileği Koroner Anjiyografi, Koroner PTCA/Stent uygulamaları, Primer Perkütan Koroner Girişim ve Kalıcı ve Geçici Kalp Pili uygulamaları dahil olmak üzere bir dizi girişimsel prosedürde bilgilidir. Bu müdahaleler, koroner arter hastalığını ve diğer kalp rahatsızlıklarını yönetmek için çok önemlidir ve hastaların yaşam kalitelerini yeniden kazanmalarına yardımcı olur.

Periferik Arter Hastalığı (PAH): Dr. Alişir, bacak ve kollarda kan akışını etkileyen bir durum olan Periferik Arter Hastalığının tanı ve tedavisinde uzmanlaşmıştır. Perkütan Transluminal Anjiyoplasti konusundaki uzmanlığı, PAH'dan muzdarip çok sayıda kişiye rahatlama sağlamıştır.

Non-invaziv Teşhis: Dr. Alişir, invaziv prosedürler olmadan kalp fonksiyonunu değerlendirmek için Ekokardiyografi gibi gelişmiş teşhis araçlarını kullanır. Bu, doğru teşhislere ve özel tedavi planlarına izin verir.

Egzersiz Stres Testi: Stres testi, kalp sağlığını değerlendirmek için çok önemli bir tanı aracıdır ve Dr. Alişir'; in Egzersiz Stres Testlerini yürütmedeki yeterliliği, hastaların kardiyovasküler zindeliğinin doğru bir şekilde değerlendirilmesini sağlar.

Holter Uygulamaları: Holter uygulamaları ile kalp aktivitesinin sürekli izlenmesi, düzensizliklerin tespiti için esastır.

Dr. Alişir' in bu alandaki uzmanlığı, gizli sorunların belirlenmesine yardımcı olur ve tedavi için değerli bilgiler sağlar. Dr. Alişir, kariyeri boyunca sadece teknik mükemmellik değil, aynı zamanda hasta bakımına şefkatli bir yaklaşım da sergilemiştir. Kalple ilgili durumların getirdiği fiziksel ve duygusal zorlukları anlıyor ve hastalarına ve ailelerine destek ve rehberlik sağlamaya çalışıyor.

Dr. Mehmet Fethi Alişir, kendini işine adamış ve yetenekli bir kardiyoloğun parlak bir örneği olarak duruyor. Hem girişimsel hem de non-invaziv kardiyoloji alanındaki eğitimi, öğretimi ve engin deneyimi onu alanında güvenilir bir sağlık uzmanı yapmaktadır. Üst düzey kardiyovasküler bakım arayan hastalar, uzmanlığı, empatisi ve kalp sağlıklarını iyileştirmeye olan bağlılığı için Dr. Alişir'e güvenle başvurabilirler.

VM Medical Park Bursa Hastanesi
Kırcaali, Fevzi Çakmak Cd. No:76 Osmangazi/Bursa
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Transözofageal(yemek borusu yolu ile) ekokardiyografi İlaçlı balon Radyal anjiyografi Kardiyoversiyon Kardiyak kateterizasyon Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Kardiyoloji alanında seçkin bir uzman olan Dr. Mehmet Fethi ALİŞİR kariyerini kalple ilgili çeşitli sorunlarla uğraşan hastalara yüksek kaliteli bakım sağlamaya adamıştır. Girişimsel kardiyoloji prosedürlerinden non-invaziv teşhise kadar geniş bir uzmanlık yelpazesine sahip olan Dr. Alişir, tıp camiasında önemli bir etki yaratmıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2007
Deneyim: 17 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

Hobiler

Doğa yürüyüşü Devamı

Deneyimler

VM Medical Park Bursa Hastanesi (2023 - Devam ediyor)
Hospital Ceylan İnternational ÖzelleÖz (2019 - 2023)
VM Medikal Park Bursa Hastanesi (2019 - 2019)
Özel Ceylan İnternational Hospital (2017 - 2019)
Özel Bursa Anadolu Hastanesi (2014 - 2017)
Özel Bursa Anadolu Hastanesi (2014 - 2014)
Bıngöl Devlet Hastanesı (2012 - 2014)
Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi (2007 - 2012)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 46 85

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Öç
Özc*** ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
31.05.2022

Çok iyi doktor işini dört dörtlük yapıyor Allah razı olsun Görüşü Şikayet Et

Bet*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
23.09.2019

Fethi Bey eşimin kalp krizinde müdahalede bulunarak stent işlemi uyguladı. Kişiliğiyle doktorluguyla dört dörtlük allah ondan razı olsun. Görüşü Şikayet Et

ZS
Zeh*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
19.09.2019

Hem insani ilişkileri ile, hem de uzmanlığı ile dörtdörtlük bir doktor.evladımız gibi samimi ve içten. İki yıldır kalp rahatsızlığım onun tedavi ve kontrolü altında. Kendisine güvenimiz sonsuz... Meslek hayatında üstün başarılar diliyorum. Görüşü Şikayet Et

Ero*** ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
26.08.2019

Anadoluda herkese Adam demezler ve bunun anlamını herkes idrak edemez. İşte size ADAM gibi ADAM... İşini severek ve mesai mefsunu gözetmeksizin yapan, hasta doktor ilişkilerinde son derece titiz, işinin ehli, esprili, disiplinli, eli hafif ... Hayatta hakiki kalbime giren tek ADAM, kalbime girerek hayat boyu taşıyacağım STENT takmış, belkide ileride olması muhtemel kötü olayların önüne geçmiştir. Sağol var ol hocam. Herşey için sizlere ve ekibinize Teşekkür ederim. Allah Yar ve Yardımcınız Olsun ... Görüşü Şikayet Et

NB
Nag*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
16.08.2019

Annemi tedavi etti. Sağolsun ilgisi, bilgisi ve insanlığı ile güvenilir bir hekim. Çok teşekkür ediyoruz. Böyle hekimleri Allah basımızdan eksik etmesin Görüşü Şikayet Et

AB
Asl*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
13.08.2019

Annemin kalp krizine müdahale edip hayata döndüren, eşimin bypassının başka dr da olmasına rağmen yakından ilgilenen müthiş doktor. İyiki karşımıza çıktınız ? Görüşü Şikayet Et

ET
Ers*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
13.08.2019

Eli hızlı, hünerli, hastasına dostca yaklaşan güleryüzlü hekimim. %98 darlığımı otobana çevirdiğiniz için teşekkürler. Görüşü Şikayet Et

Fat*** İ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
13.08.2019

Herşey için çok teşekkür ederiz. Süpersiniz. Çok ilgilisiniz. Her zaman ulaşabilme durumunuz harika. İyiki sizi tanımışız. İyiki varsınız. Sizin gibi doktorlara hasret kalmışız. Görüşü Şikayet Et

BR
Buk*** R***
Zamanlama
İlgi
Ortam
13.08.2019

Fethi bey işinde çok iyi güler yüzlü harika bir doktor. Babam için daha sonrada kendim için gitmiştim saolsun çok ilgili herkese tavsiye edeceğim tek kardiyoloji hekimi Görüşü Şikayet Et

OA
Oğu*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
13.08.2019

Her fırsatta rutin kontrollerimi kendisi yapar bir doktor değilde bir abi davranır bilgisi ile ülkemizede değer katar kendisine çok teşekkür ederim Görüşü Şikayet Et

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Mehmet Fethi Alişir ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Mehmet Fethi Alişir için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Mehmet Fethi Alişir için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Mehmet Fethi Alişir ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504744685

Uzm. Dr. Mehmet Fethi Alişir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Mehmet Fethi Alişir VM Medical Park Bursa Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Mehmet Fethi Alişir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Mehmet Fethi Alişir Kardiyoloji uzmanıdır. Kalp Zarı Enfeksiyonu (Perikardit) Tedavisi, Koroner Kalp Hastalığı, Koroner Bypass Cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Transözofageal(yemek borusu yolu ile) ekokardiyografi, İlaçlı balon, Radyal anjiyografi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube