Uzm. Dr. Mehmet Ender Çiftçi, Gaziantep, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Mehmet Ender Çiftçi

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Gaziantep

Gribal Enfeksiyon, Üreteropelvik Darlık, Nefrolihtiazis

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Tepebaşı Mahallesi Emir Sokak 3/A  Şahinbey, Gaziantep
Gaziantep Özel MMT Amerikan Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Mehmet Ender Çiftçi Hakkında

Mehmet Ender Çiftçi Kimdir?

Uzm.Dr.Mehmet Ender ÇİFTÇİ, Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu lisans eğitimini başarı ile tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayıp Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzm.Dr.Mehmet Ender ÇİFTÇİ, Gaziantep'te bulunan Gaziantep Özel MMT Amerikan Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

gi..

15 yıl önce ilk kızımın hastalığında tanıştık kendisiyle gece gündüz ateşlenen kızımıza doktor deil abi oldu,Çok şükür amelyata ikna edip bademciklerini aldırdıkran sonra her ay 10 gün hastanede yatmaktan kurtardı bizi.2. çocuğmn da heranıyla ilgilendi, başka doktorların amelyat olması gerekiyor Kıznz bağırsak düğümlenmesi ve mide kanaması geçiriyor tezini çürütüp rota virüsü teşhisi koyup tedavi eden, 1 yaşındaki çocuğumn kesilmesini önleyen gece güzndz demeden yanımzda olan gerçek doktor o.ben ilk defa bir doktora minnettarım ne kadar da teşekkr etsem kedisine az kalır sevgimz ve hayranlığmz SelenNur ve BerenSu size çok teşekkür eder ellernzden öper Tok ailesi 05-08-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Mehmet Ender Çiftçi tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Mehmet Ender Çiftçi kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. M Çiftçi ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mehmet Ender Çiftçi için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. M Çiftçi şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mehmet Ender Çiftçi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Mehmet Ender Çiftçi Gaziantep Özel MMT Amerikan Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Mehmet Ender Çiftçi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Mehmet Ender Çiftçi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır. Aşı takvimi, Aşı takibi, Apgar skoru, Çocukta gelişimi izleme, Head-up tilt testi alanlarında hizmet veriyor ve Gribal Enfeksiyon, Üreteropelvik Darlık, Nefrolihtiazis, Bebek Ve Çocuk Sağlığı, Akut Lenfoblastik Lösemi (ALL) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Mehmet Ender Çiftçi için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Mehmet Ender Çiftçi muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mehmet Ender Çiftçi hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. M Çiftçi ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Mehmet Ender Çiftçi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. M Çiftçi hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.