Doktorun Adresi

Emniyet, AÜ Tandoğan Kampüsü, 06560 Yenimahalle/Ankara  Ankara
Ankara Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mehmet Çakıcı Hakkında

Mehmet Çakıcı Kimdir?

Uzm. Dr. Mehmet Çakıcı, Kalp Damar Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Mehmet Çakıcı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mehmet Çakıcı Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

nül..akaş
Zamanlama
İlgi
Ortam

Teşekkürler gayet ilgili aradığımda heran ulaşabiliyorum.kafama takılan konularda bilgilendiriyor işinin uzmanı bir cerah. 23-03-2021

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Mehmet Çakıcı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Mehmet Çakıcı kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. M Çakıcı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mehmet Çakıcı için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. M Çakıcı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mehmet Çakıcı ile anlaşmalı?
Mehmet Çakıcı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Mehmet Çakıcı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Mehmet Çakıcı Ankara Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Mehmet Çakıcı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Mehmet Çakıcı Kalp Damar Cerrahisi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Mehmet Çakıcı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Mehmet Çakıcı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mehmet Çakıcı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. M Çakıcı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Mehmet Çakıcı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. M Çakıcı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.