Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Koray Uysal Hakkında

Koray Uysal Kimdir?

Uzm. Dr. Koray Uysal, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Koray Uysal, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • İzmir Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 18.02.2008)

Koray Uysal Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ma..lan

Beni Türk hekimlerine emanet edin diyen ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'e hakkını veren mesleğini ve insan hayatını önemseyen ve aile hekimim olduğu için şanslı olduğumu hissettiren sevgili Koray Uysal meslek hayatında başarılar dilerim. 06-01-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Koray Uysal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Koray Uysal kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. K Uysal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Koray Uysal için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. K Uysal şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Koray Uysal ile anlaşmalı?
Koray Uysal kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Koray Uysal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Koray Uysal Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Koray Uysal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Koray Uysal Aile Hekimliği, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Koray Uysal için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Koray Uysal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Koray Uysal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. K Uysal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Koray Uysal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. K Uysal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.