Uzm. Dr. Kamuran Cumhur Değer

Genel Cerrahi, Gastroenteroloji Cerrahisi - İstanbul

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Kamuran Cumhur Değer Hakkında

Kamuran Cumhur Değer Kimdir?

Uzm. Dr. Kamuran Cumhur Değer, Genel Cerrahi ve Gastroenteroloji Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Gastroenteroloji Cerrahisi Kamuran Cumhur Değer, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Kamuran Cumhur Değer Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Kamuran Cumhur Değer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Kamuran Cumhur Değer kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. K Değer ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Kamuran Cumhur Değer için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. K Değer şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Kamuran Cumhur Değer ile anlaşmalı?
Kamuran Cumhur Değer kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Kamuran Cumhur Değer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Kamuran Cumhur Değer İstanbul Kartal Koşuyolu Yüksek İhtısas Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Kamuran Cumhur Değer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Kamuran Cumhur Değer Genel Cerrahi, ,Gastroenteroloji Cerrahisi uzmanıdır.

Uzm. Dr. Kamuran Cumhur Değer için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Kamuran Cumhur Değer muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Kamuran Cumhur Değer hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. K Değer ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Kamuran Cumhur Değer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. K Değer hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.