Uzm. Dr. Kahraman Yakut

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

E-5 Karayolu Üzeri, İçerenköy, Fatih Sultan Mehmet Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Kampüsü İçi, 34752 Ataşehir/İstanbul  İstanbul
T.c. S.b. İst. Anadolu Kuzey Kamu Hast. Birliği Sağlık Bilim. Ünv. İst. Ümraniye E. A. Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Kahraman Yakut Hakkında

Kahraman Yakut Kimdir?

Uzm. Dr. Kahraman Yakut, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Kahraman Yakut, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • İstanbul Göztepe Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 07.08.2009)
  • Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 04.05.2016)

Kahraman Yakut Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Kahraman Yakut tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Kahraman Yakut kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. K Yakut ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Kahraman Yakut için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. K Yakut şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Kahraman Yakut ile anlaşmalı?
Kahraman Yakut kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Kahraman Yakut nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Kahraman Yakut T.c. S.b. İst. Anadolu Kuzey Kamu Hast. Birliği Sağlık Bilim. Ünv. İst. Ümraniye E. A. Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Kahraman Yakut hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Kahraman Yakut Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Kahraman Yakut için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Kahraman Yakut muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Kahraman Yakut hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. K Yakut ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Kahraman Yakut hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. K Yakut hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.