Uzm. Dr. Kadir Şahin, İstanbul, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Kadir Şahin

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - İstanbul

Bayılma, Spesifik Dil Gecikmesi, Böbrek Ve İdrar Yolları Travması

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Alemdağ Cad. Sezer Sk. No: 3-5  Ümraniye, İstanbul
Özel Çakmak Erdem Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Kadir Şahin Kimdir?

Uzm. Dr. Kadir Şahin, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Kadir Şahin, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.7
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

lfidan..el Avcı

İstanbul’daki en iyi çocuk doktorları arasındadır. Çok dikkatli, işinin hakkını veren bir hekim..Bebeğimiz doğduğundan beri kendisine götürüyoruz, en ufak detayı gözden kaçırmaz.. 21-11-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Kadir Şahin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Kadir Şahin kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. K Şahin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Kadir Şahin için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. K Şahin şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Kadir Şahin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Kadir Şahin Özel Çakmak Erdem Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Kadir Şahin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Kadir Şahin Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır. Çocukta gelişimi izleme, Transözofageal ekokardiyografi (töe), Prematürite, Çocuklarda egzema, Tüberkülin deri testi(tdt) alanlarında hizmet veriyor ve Bayılma, Spesifik Dil Gecikmesi, Böbrek Ve İdrar Yolları Travması, Doğumsal (Konjenital) Kalp Hastalıkları, Bebek Ve Çocuk Sağlığı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Kadir Şahin için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Kadir Şahin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Kadir Şahin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. K Şahin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Kadir Şahin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. K Şahin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.