Uzm. Dr. İsmail Erbaş, Elazığ, Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. İsmail Erbaş

Dahiliye - İç Hastalıkları - Elazığ

Tiroid Bezinin Fazla Çalışması (Hipertiroidi, Tiroid Hormon Fazlalığı), Mide Gribi (Viral Gastroenterit), Makattan Kan Gelmesi

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Atatürk Bulvarı Olgunlar Mahallesi No:5  Merkez, Elazığ
Medical Park Elazığ Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. İsmail Erbaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. İsmail Erbaş kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. � Erbaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. İsmail Erbaş için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. � Erbaş şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. İsmail Erbaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. İsmail Erbaş Medical Park Elazığ Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. İsmail Erbaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. İsmail Erbaş Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır. Prp tedavisi, Akupunktur Tedavisi, Hdl kolesterol testi, Akciğer ve plevra biyopsisi, Ogtt (oral glukoz tolerans testi) alanlarında hizmet veriyor ve Tiroid Bezinin Fazla Çalışması (Hipertiroidi, Tiroid Hormon Fazlalığı), Mide Gribi (Viral Gastroenterit), Makattan Kan Gelmesi, Krom Zehirlenmesi, Gastrinoma (Zollinger Ellison Sendromu) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. İsmail Erbaş için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. İsmail Erbaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. İsmail Erbaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. � Erbaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. İsmail Erbaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. � Erbaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.