Uzm. Dr. İsmail Çağatay Çağlar

Göz Hastalıkları - Çorum

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İsmail Çağatay Çağlar Hakkında

İsmail Çağatay Çağlar Kimdir?

Uzm. Dr. İsmail Çağatay Çağlar, Göz Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. İsmail Çağatay Çağlar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İsmail Çağatay Çağlar Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. İsmail Çağatay Çağlar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. İsmail Çağatay Çağlar kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. � Çağlar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. İsmail Çağatay Çağlar için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. � Çağlar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri İsmail Çağatay Çağlar ile anlaşmalı?
İsmail Çağatay Çağlar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. İsmail Çağatay Çağlar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. İsmail Çağatay Çağlar T.c. Sağlık Bakanlığı-Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. İsmail Çağatay Çağlar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. İsmail Çağatay Çağlar Göz Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. İsmail Çağatay Çağlar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. İsmail Çağatay Çağlar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. İsmail Çağatay Çağlar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. � Çağlar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. İsmail Çağatay Çağlar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. � Çağlar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.