Uzm. Dr. İnci Vural, İstanbul, Psikiyatri

Uzm. Dr. İnci Vural

Psikiyatri - İstanbul

Sara (Epilepsi), Vajinismus, Paranoya

Takvim talep etDeğerlendir

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. İnci Vural tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. İnci Vural kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. � Vural ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. İnci Vural için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. � Vural şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. İnci Vural nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. İnci Vural bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. İnci Vural hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. İnci Vural Psikiyatri, uzmanıdır. Panik bozukluğu şiddet ölçeği, Alexander pratik yetenek testi, Hamilton anksiyete değerlendirme ölçeği, Depresyon anksiyete stres ölçeği, Draw a person alanlarında hizmet veriyor ve Sara (Epilepsi), Vajinismus, Paranoya, Diskalkuli, Psikolojik Bozukluk hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. İnci Vural için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. İnci Vural muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. İnci Vural hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. � Vural ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. İnci Vural hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. � Vural hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.