Doktorun Adresi

Hacettepe, Talatpaşa Blv No:44, 06230 Altındağ/Ankara  Ankara
Ankara Numune Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İlkay Akmangit Hakkında

İlkay Akmangit Kimdir?

Uzm. Dr. İlkay Akmangit, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. İlkay Akmangit, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İlkay Akmangit Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

a..kin Karabulut
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hani en umutsuz ve mutsuz olduğunuz da bi sihirli el gelir size dokunur ve hayatınız değişir ya ha işte. İlkay hocam o sihirli elin ta kendisi iyiki tanıdım onu dudak üstünde çıkan bir avm malformasyon 2 yıldır hayatımı kabusa çevirmişti. Ne gülmek nede fotoğraf çektirmek istiyordum. Aynaya bakmak zul geliyordu bana ve birgün babamın rahatsızlığı için numune hastanesindeydik babamın doktoru başhekim yardımcısı Gürdal Orhan bey İlkay hocaya gitmemizi söyledi o andan itibaren hem babam hem benim içim hayat değişti. Hem babamla ilgilindi hem benimle ben yeniden ağız dolusu gülüyorum,aynalarla barıştım, doyasıya fotoğraf çektiriyorum. Sıra babam da İlkay hocam ve Ergün hocam o sihirli elleri ile babamı da iyileştirecekler inşallah Doç. Dr İlkay Akmangit,Prof Dr. Ergün Dağlıoğlu, sorumlu hemşire mukaddes abla, canım burcu, can bey ve daha adını sayamadığım o kocaman ekip iyiki varsınız. İyikilerimsiniz sizi çok seviyorum ?? 08-10-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. İlkay Akmangit tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.